حجت الاسلام هاشمی ضمن تقدیرازمسئوولان ودست اندرکاران این کاربزرگ و معنوی ، ضیافت فاطمی درشفت را اقدامی انقلابی وجهادی توصیف کرد و با تاکید بر شخصیت ، جایگاه و فضائل حضرت زهرا(س)خطاب به بانوان حاضر در جلسه گفت:به خودتان ببالید و افتخارکنیدکه دراین راه توفیق حضور و فعالیت دارید،چراکه خدمت در برپایی عاشورایی عزای حضرت فاطمه(س) موردتوجه و موجب تسلای خاطرامام زمان(عج)است.

بعدازاتمام سخنرانی امام جمعه شهرستان ، محبوب روستا دقایق کوتاهی به ذکرمصائب زهرای مرضیه سلام الله علیها پرداخت .

سیدتقی موسویان مسئوول هیات متوسلین و دبیرضیافت فاطمی  نیز با اشاره  به تاکید مقام معظم رهبری ولزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی گفت : شایسته است سرگروه های ضیافت فاطمی درحفظ سلامت خود و دیگران کوشا باشند و  حفظ سلامتی  را در درجه اول اهمیت قراردهید.

وی همچنین افزود:علیرغم فشارهای اقتصادی موجود،اقشارمختلف مردم باکمکهای خویش تعداددیگ های آش نذری را به حدودسه برابرافزایش داده اندواین استقبال مردمی حاکی از اعتقادپاک مردم به فاطمه زهرا(س)واعتمادبه خدمتگزارن خود در ستاد برگزاری ضیافت فاطمی درشهرستان شفت است.

گفتنی است در ایام فاطمیه جاری ۱۱۰ دیگ آش نذری با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت غیر متمرکز در شهرستان شفت طبخ و  به صورت همزمان در عصر روز شهادت حضرت فاطمه (س) مصادف با ۲۸ دی ماه توزیع خواهد شد .

شایان ذکر است برنامه مذهبی و فرهنگی ضیافت فاطمی برای پنجمین سال متوالی در شهرستان شفت برگزار می شود .

منبع خبر ؛ ورس

منبع خبر : ورس