متن حکم نادر جهان آرای به شرح زیر است:

برادر ارجمند جناب آقای محمود کنعانی

با سلام و احترام

نظر به تعهد و تجارب ارزنده جناب عالی، به موجب این ابلاغ به سمت مشاور اجرایی مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و تحت توجهات حضرت ولی عصر ( عج ) و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست های رئیس جمهور محترم، نهایت سعی و تلاش خویش را در جهت تحقق اهداف مورد نظر فراهم سازید.

توفیق شما را در انجام این مسئولیت به منظور دستیابی به اهداف تعلیم و تربیت در راستای سیاست های نظام جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبیر و امید از درگاه خداوند بزرگ مسئلت دارم.

محمود کنعانی متولد ۱۳۴۸، دارای مدرک فوق لیسانس رشته حقوق خصوصی است. وی با ۳۰ سال سابقه خدمت، پیش از این سمت، ریاست اداره آموزش و پرورش بخش خمام را عهده دار بود.  کنعانی امروز با این حکم جانشین زهرا قلی پور بازکیاگوراب شد.

انتصاب جدید در آموزش و پرورش خمام

با حکم مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان، فاطمه میرزا نژاد به عنوان سرپرست جدید آموزش و پرورش خمام منصوب شد.

جابر اخلاقی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان در مراسم معارفه سرپرست جدید آموزش و پرورش خمام گفت: رشد و توسعه فرهنگ مهم ترین مقوله در کشور است که مبنای آن از خانواده به عنوان رکن اصلی جامعه آغاز می شود. وی حفظ حرمت ها در نهاد خانواده را ضروری دانست و گفت: اگر حرمت ها در خانواده حفظ نشود دیگر نمی توان از فرزندان در جامعه انتظاری داشت. معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان در بخش پایانی سخنانش با تقدیر از زحمات ۶ ساله محمود کنعانی در نظام تعلیم و تربیت، برای میرزا نژاد در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد.

گفتنی است فاطمه میرزانژاد پیش از این ریاست اداره مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی آموزش و پرورش استان گیلان را در کارنامه، دارد.