امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Thursday, 23 September , 2021
امروز : پنج شنبه, ۱ مهر , ۱۴۰۰ - 16 صفر 1443
شناسه خبر : 29612
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹ | 16708 بازدید | ارسال توسط :

مرگ جوان ۳۸ ساله به خاطر کمک به همسایه

 صفیر گیلان،سرهنگ محسن جعفرزاده گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر کشف جسدی در روستای شولم شهرستان فومن، بلافاصله ماموران پاسگاه سردار جنگل به محل حادثه اعزام شدند. این مقام انتظامی افزود: با حضور ماموران انتظامی و امدادی به محل حادثه مشخص شد مرد ۳۸ساله‌ای که از منزل شخصی خود حادثه برق گرفتگی یکی از اهالی […]

مرگ جوان ۳۸ ساله به خاطر کمک به همسایه

 صفیر گیلان،سرهنگ محسن جعفرزاده گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر کشف جسدی در روستای شولم شهرستان فومن، بلافاصله ماموران پاسگاه سردار جنگل به محل حادثه اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: با حضور ماموران انتظامی و امدادی به محل حادثه مشخص شد مرد ۳۸ساله‌ای که از منزل شخصی خود حادثه برق گرفتگی یکی از اهالی آن منطقه که با پمپ آب کار می‌کرد را نظاره‌گر بود بلافاصله برای کمک به وی می‌شتابد.

وی ادامه داد: برابر اعلام کارشناسان، به دلیل بارندگی و جمع شدن آب در اطراف محل حادثه و ایراد در سیستم برق رسانی پمپ آب، کل محوطه اطراف آن منطقه دارای جریان الکتریکی شده بود که مرد ۳۸ ساله برای امدادرسانی وارد گودال آب شده و در آنجا بر اثر برق گرفتگی جان باخت.

سرهنگ جعفرزاده با بیان این که مرد مصدوم اولیه پس از مدتی از وقوع حادثه به هوش می‌آید، تصریح کرد: جسد متوفی توسط نیروهای امدادی به بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) فومن منتقل که پس از سیر مراحل قانونی تحویل خانواده‌اش شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فومن با اشاره به اینکه استفاده از تجهیزات الکتریکی و حساس نیازمند داشتن تبهر و تخصص در استفاده از آن وسیله است از شهروندان خواست: با رعایت موارد ایمنی و استفاده از تجهیزات استاندارد مانع بروز چنین حوادثی شوند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد