امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 21 September , 2021
امروز : سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰ - 14 صفر 1443
شناسه خبر : 30031
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۹:۵۱ | 7952 بازدید | ارسال توسط :

مقاومت و صبر ویژگی بارز بانوان جانباز نخاعی است/ بانوان جانباز سختی زنان یمنی را درک می کنند

به گزارش صفیر گیلان، آیت الله رسول فلاحتی در جمع تعدادی از بانوان جانباز نخاعی کشور که با عنوان «اردوی خانوادگی نشاط و سلامت» در بندر انزلی برگزار شد اظهار کرد: نام بانوان جانباز دفاع مقدس در تاریخ ایران ماندگار شده است. وی، مقاومت را نخستین ویژگی بانوان جانباز عنوان کرد و افزود: در ایام […]

مقاومت و صبر ویژگی بارز بانوان جانباز نخاعی است/  بانوان جانباز سختی زنان یمنی را درک می کنند

به گزارش صفیر گیلان، آیت الله رسول فلاحتی در جمع تعدادی از بانوان جانباز نخاعی کشور که با عنوان «اردوی خانوادگی نشاط و سلامت» در بندر انزلی برگزار شد اظهار کرد: نام بانوان جانباز دفاع مقدس در تاریخ ایران ماندگار شده است.
وی، مقاومت را نخستین ویژگی بانوان جانباز عنوان کرد و افزود: در ایام جنگ تحمیلی و حمله صدام به ویژه در شهرهای مرزی مقاومت بانوان جانباز مثال زدنی است.
امام جمعه رشت با بیان اینکه بانوان جانباز که در دوران دفاع مقدس در مقابل جنایت های رژیم صدام مقاومت کردند سختی زنان یمنی را درک می کنند، تصریح کرد: در دفاع مقدس بانوان در مقابل بمباران رژیم صدام ایستادگی از خود نشان دادند و جامعه نمی تواند رنج هایی که تحمل کردند را جبران کند.
آیت الله فلاحتی، ویژگی دوم بانوان جانباز نخاعی را صبر دانست و بیان کرد: صبر ملت ایران در جنگ ۸ ساله هنوز نیز ادامه دارد.
وی با اشاره به اینکه مقاومت و صبر بانوان جانباز نخاعی قابل ستایش است، یادآور شد: وجود بانوان با روحیه مقاومت و صبر در پیشرفت جامعه حائز اهمیت است.

IMG00058 (1) IMG00057 IMG00056 (1)

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد