امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 19 September , 2021
امروز : یکشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۴۰۰ - 12 صفر 1443
شناسه خبر : 29172
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸ | 8769 بازدید | ارسال توسط :

نسل سوم و چهارم فناوری اطلاعات در زمان پیک مسافرت ها و حضور گردشگران در گیلان جوابگو نیست

به گزارش صفیر گیلان، محمدجواد آذری جهرمی ظهر جمعه در دیدار با خانواده شهیدان محمود محمد و قدرت الله یوسفی در رشت با اشاره به اینکه خانواده شهدا چشم و چراغ ملت هستند، اظهار کرد: دیدار و تجلیل از خانواده‌های معظم وظیفه مسئولان است. وی با بیان اینکه به برکت حضور شهدا پروژه‌های شهر رشت در […]

نسل سوم و چهارم فناوری اطلاعات در زمان پیک مسافرت ها و حضور گردشگران در گیلان جوابگو نیست

به گزارش صفیر گیلان، محمدجواد آذری جهرمی ظهر جمعه در دیدار با خانواده شهیدان محمود محمد و قدرت الله یوسفی در رشت با اشاره به اینکه خانواده شهدا چشم و چراغ ملت هستند، اظهار کرد: دیدار و تجلیل از خانواده‌های معظم وظیفه مسئولان است.

وی با بیان اینکه به برکت حضور شهدا پروژه‌های شهر رشت در اینجا و با دستان مادر شهید افتتاح می شود، گفت: در یک‌سال گذشته برای رشت ۸۱ میلیارد تومان برای توسعه نسل سوم و چهارم فناوری اطلاعات حوزه شهری و روستایی هزینه شده است.

وزیر ارتباطات و فناروی اطلاعات با اشاره به اینکه ۲۰۰ میلیارد تومان برای بهره برداری از پروژه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات استان هزینه شده است، گفت: با وجود همه تلاش‌های صورت گرفته هنوز در زمان پیک مسافرت ها و حضور گردشگران در گیلان جوابگو نیست.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه نباید جضور گردشگردان و مسافران برای مردم استان گیلان ایجاد مزاحمت و مشکل کند، تصریح کرد: برای حل مشکلات این حوزه نیازمند برنامه ریزی هستیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه ظرفیت‌های فناوری ارتباطات در گیلان تا دهه فجر دو برابر می شود، بیان کرد: شهرداری و سایر نهادهای درگیر باید کمک کنند چرا که این پروژه‌ها ملی است و نیازمند کمک همگان هستیم.

وی در ادامه با تأکید براینکه نظارت های لازم برای اجرای کامل این پروژه ها از سوی وزارت ارتباطات انجام خواهد شد، افزود: پروژه ‌های حوزه ارتباطی در هفته دولت امسال برای شهرستان رشت که عمدتا در روستاها بوده با اعتبار ۸۱ میلیارد تومان به دست مادر شهید افتتاح می شود.

در این مراسم تمبر یادبود شهیدان محمود، محمد و قدرت الله یوسفی به مادر شهید اهدا شد و پروژه‌ها به دست مادر این شهیدان افتتاح شد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد