امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 26 September , 2021
امروز : یکشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۰ - 19 صفر 1443
شناسه خبر : 31853
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۳ | 8726 بازدید | ارسال توسط :

نقش بی‌بدیل آموزش و ارتقاء فرهنگ عمومی در کاهش حوادث جاده‌ای‌

به گزارش صفیر گیلان، “ارسلان زارع” در رزمایش طرح زمستانه پلیس راه که با حضور مسئولان استانی در ستاد انتظامی استان گیلان برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از نیروی انتظامی و همه دستگاه‌های اجرای رزمایش طرح زمستانی استان، گفت: رزمایش طرح زمستانی پلیس، تجلی هم‌افزایی و اعلام آمادگی دستگاه‌های اجرایی برای تسهیل در تردد […]

نقش بی‌بدیل آموزش و ارتقاء فرهنگ عمومی در کاهش حوادث جاده‌ای‌
به گزارش صفیر گیلان، “ارسلان زارع” در رزمایش طرح زمستانه پلیس راه که با حضور مسئولان استانی در ستاد انتظامی استان گیلان برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از نیروی انتظامی و همه دستگاه‌های اجرای رزمایش طرح زمستانی استان، گفت: رزمایش طرح زمستانی پلیس، تجلی هم‌افزایی و اعلام آمادگی دستگاه‌های اجرایی برای تسهیل در تردد جاده‌ها و پیشگیری از بروز سوانح برای هموطنان است.

استاندار گیلان با بیان اینکه با عزم جدی و وفاق و همدلی در انجام وظایف با عنایت خداوند موفق خواهیم بود، افزود: ایجاد آرامش، امنیت و آسایش مسافران در همه مناطق کشور و استان با تلاش‌های شبانه‌روزی پلیس و همه دستگاه‌های اجرایی در سایه همدلی و هم‌افزایی محقق می‌شود.

زارع، اقدامات پلیس و همه دستگاه‌های اجرایی در شرایط دشوار جاده‌ای را برای مردم یک طیب خاطر اعلام کرد و بیان داشت: حضور به موقع و آگاهانه پلیس و نیروهای امدادی در مواقع بروز بحران‌ها و حوادث موجب اعتماد آفرینی و امید افزایی در مردم است.

استاندار گیلان تصریح کرد: گیلان از استان‌های پر تردد جاده‌ای بوده که نیازمند نگاه ویژه به موضوع حمل و نقل، ترافیک و اصلاح هندسی برخی از مسیرها است.

وی، احداث جاده‌های جدید و شناسایی نقاط حادثه خیز و اصلاح آنها را یک اولویت مهم برای اداره کل راه و شهرسازی اعلام کرد و اظهار داشت: حضور آگاهانه و مستمر عوامل اجرایی عاملی برای کاهش تلفات و ارتقاء فرهنگ عمومی مردم است.

نماینده عالی دولت، نقش آموزش و ارتقاء فرهنگ عمومی را در کاهش حوادث جاده‌ای و تلفات بی‌بدیل دانست و خاطرنشان کرد: با تلاش‌های صورت گرفته در ۸ ماهه گذشته از سال جاری، شاهد کاهش ۸ درصدی تلفات جاده‌ای در استان بوده‌ایم.

وی با بیان اینکه مجموعه‌ای از عوامل و مؤلفه‌ها در کاهش تلفات جاده‌ای نقش داشته بیان داشت: برای ضریب ایمنی راه‌ها و ارتقاء شاخص و کاهش تلفات، جلسات متعددی در استانداری برگزار شده است.

استاندار گیلان در پایان با اشاره به اقدامات خوب نیروی انتظامی در سال‌های اخیر در بحث فرهنگ، آموزش و استفاده از همیاران پلیس گفت: استفاده از راهوران محله، گامی برای افزایش آموزش‌ها، همیاری و همکاری مردم و رانندگان در ارتقاء ضرایب ایمنی راه‌های روستایی است.#

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد