امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Thursday, 23 September , 2021
امروز : پنج شنبه, ۱ مهر , ۱۴۰۰ - 16 صفر 1443
شناسه خبر : 28328
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸ | 3188 بازدید | ارسال توسط :

ورود خدمه کشتی غرق شده شباهنگ به ایران از مرز آستارا

به گزارش صفیر گیلان، حمیدرضا آبایی در این باره اظهار کرد: بامداد امروز کاپیتان و۸ خدمه کشتی ایرانی غرق شده شباهنگ از مرز زمینی آستارا با جمهوری آذربایجان وارد کشور شدند. آبایی افزود: نمایندگان سازمان بنادر و دریانوردی و تعدادی از مسئولان شهرستانی از کاپیتان و خدمه کشتی غرق شده شباهنگ استقبال کردند. مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان گفت: عصر جمعه […]

ورود خدمه کشتی غرق شده شباهنگ به ایران از مرز آستارا

به گزارش صفیر گیلان، حمیدرضا آبایی در این باره اظهار کرد: بامداد امروز کاپیتان و۸ خدمه کشتی ایرانی غرق شده شباهنگ از مرز زمینی آستارا با جمهوری آذربایجان وارد کشور شدند.

آبایی افزود: نمایندگان سازمان بنادر و دریانوردی و تعدادی از مسئولان شهرستانی از کاپیتان و خدمه کشتی غرق شده شباهنگ استقبال کردند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان گفت: عصر جمعه گذشته در پی دریافت گزارش وقوع سانحه برای کشتی شباهنگ که از بندرانزلی به مقصد بندر ماخاچ قلعه روسیه در حرکت بود ۲ فروند بالگرد وزارت حوادث غیر مترقبه و یک فروند ناو گشت زنی مرزبانی جمهوری آذربایجان به محل حادثه اعزام شدند و تمام سرنشینان آن نجات دادند.

کشتی شباهنگ حامل کاشی و سرامیک که در بندر انزلی بارگیری شده بود در ۱۱۰ مایلی بندر باکو جمهوری آذربایجان و در ۱۷ مایلی بندر لنکران این کشور دچار سانحه شد و به علت آبگرفتگی غرق شد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد