امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 11 April , 2021
امروز : یکشنبه, ۲۲ فروردین , ۱۴۰۰ - 29 شعبان 1442
شناسه خبر : 18797
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۵ | 17776 بازدید | ارسال توسط :

اهدای پنجاه سری جهیزیه برای قشر کم درآمد جامعه در سال جاری/۲۰۰ گروه جهادی در رزمایش خدمت‌رسانی سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) حضور دارند/بزرگترین رزمایش خدمت رسانی بسیج سازندگی گیلان روز یکشنبه ۲۵ شهریور ماه در همه مناطق استان گیلان برگزار می شود

به گزارش صفیر گیلان؛سرهنگ پاسدار احمد ابراهیمی مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: رزمایش خدمت رسانی سپاهیان محمد رسول الله (ص) از نهم شهریور تا بیست و نهم شهریور برگزار شده است و در این بیست روز هفت هزار گروه جهادی در سرتاسر کشور برای […]

اهدای پنجاه سری جهیزیه برای قشر کم درآمد جامعه در سال جاری/۲۰۰ گروه جهادی در رزمایش خدمت‌رسانی سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) حضور دارند/بزرگترین رزمایش خدمت رسانی بسیج سازندگی گیلان روز یکشنبه ۲۵ شهریور ماه در همه مناطق استان گیلان برگزار می شود

به گزارش صفیر گیلان؛سرهنگ پاسدار احمد ابراهیمی مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: رزمایش خدمت رسانی سپاهیان محمد رسول الله (ص) از نهم شهریور تا بیست و نهم شهریور برگزار شده است و در این بیست روز هفت هزار گروه جهادی در سرتاسر کشور برای خدمت رسانی به عرصه های خدمت اعزام شدند که در همین راستا دویست گروه جهادی در گیلان برای انجام خدماتی چون مرمت مساجد، خدمات پزشکی، اکران فیلم و فعالیت های فرهنگی، آب رسانی در مناطق محروم، برگزاری شیفت ایثار توسط کارگران با همت بسیج کارگری، ساخت مسکن محرومین و … اعزام شدند.

سرهنگ ابراهیمی تصریح کرد: گروه های جهادی در این رزمایش خدمات رسانی به مناطق محروم، بازسازی خانه های نیازمندان، خدمات مشاوره ای و پزشکی، خدمت رسانی به خانواده های نیازمند حاشیه استان، را در راستای محرومیت زدایی از مناطق حاشیه ای گیلان انجام می دهند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان با اشاره به رزمایش خدمت رسانی در روز ۲۵ شهریور تصریح کرد:در روز یک شنبه ۲۵ شهریور در همه شهرهای استان گیلان گروه های جهادی برای خدمات رسانی به عرصه های خدمت رسانی اعزام می شوند.
سرهنگ ابراهیمی با اشاره به سابقه تشکیل بسیج سازندگی اظهار کرد: از سال ۱۳۷۹ با دستور مقام معظم رهبری جوانان بسیاری در غالب گروه های جهادی در سرتاسر کشور به خدمت رسانی پرداخته اند.

وی در رابطه خدمات بسیج سازندگی در طی سال های ۸۸ تا ۹۶ متذکر شد: ۵۲۹۲ پروژه کوچک و زودبازده طی سال های ۸۸ تا ۹۶ با حمایت بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان در بخش عمرانی به بهره برداری رسید.

ابراهیمی افزود: در سال ۹۶ هزار واحد مسکونی برای نیازمندان ساختیم و برای سال ۹۷ هم برنامه ساخت هزار واحد مسکن ویژه محرومین داریم که از این هزار واحد دویست واحد را شروع کرده ایم و بسیار خرسندیم که با اتمام این پروژه ها دو هزار واحد تا پایان سال ۹۷ برای محرومین توسط سپاه قدس گیلان ساخته شده است.

image_2018_9_12-6_46_43_950_KV2
مسئول بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان با اشاره به بخش اشتغالزایی تاکید کرد: در بخش اشتغال زایی فعالیت های خوبی داشتیم و باید عرض کنم که طی سال های ۹۲ تا ۹۶ برای ۵۲۰۰ نفر اشتغالزایی از طریق تسهیلات اقتصاد مقاومتی عمدتا در بخش اشتغال روستایی محقق شده است.

ابراهیمی با اشاره به طرح همگام با کشاورز توسط بسیج سازندگی به پتانسیل های استان در بخش کشاورزی اشاره کرد و گفت:با توجه به اینکه برنج جزو کالای استراتژیک استان گیلان است و همچنین اهمیت اشتغالزایی در مناطق روستایی یکی از اهداف ما تلاش برای رسیدن به خودکفایی در این مقوله است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان در رابطه با اهدای جهیزیه به قشر کم درآمد بیان کرد: در بحث کمک به جوانان عزیز در بحث اشاعه ازدواج آسان توانستیم پنجاه سری جهیزیه برای قشر کم درآمد جامعه در سال جاری مهیا کنیم.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد