امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Thursday, 23 September , 2021
امروز : پنج شنبه, ۱ مهر , ۱۴۰۰ - 16 صفر 1443
شناسه خبر : 27516
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۰۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸ | 2830 بازدید | ارسال توسط :

کاهش آسیب های اجتماعی در زیر سایه تحکیم بنیان خانواده

صفیر گیلان – فرمانده انتظامی تالش گفت: تحکیم بنیان خانواده و آموزش مهارت‌های رفتاری می‌تواند بخش عمده ای از آسیب‌های اجتماعی را کاهش دهد. سرهنگ ” حسین جمال‌دار ” در جمع فرماندهان و رؤسای کلانتری و پاسگاه‌های شهرستان تالش با اشاره به نقش نهاد خانواده در کاهش آسیب‌ها و مشکلات اجتماعی بیان داشت: تحکیم بنیان […]

کاهش آسیب های اجتماعی در زیر سایه تحکیم بنیان خانواده

صفیر گیلان – فرمانده انتظامی تالش گفت: تحکیم بنیان خانواده و آموزش مهارت‌های رفتاری می‌تواند بخش عمده ای از آسیب‌های اجتماعی را کاهش دهد.
سرهنگ ” حسین جمال‌دار ” در جمع فرماندهان و رؤسای کلانتری و پاسگاه‌های شهرستان تالش با اشاره به نقش نهاد خانواده در کاهش آسیب‌ها و مشکلات اجتماعی بیان داشت: تحکیم بنیان در نهاد خانواده، آن را به مکانی امن برای رشد و پرورش فرزندان مبدل می‌سازد.
این مقام انتظامی با بیان اینکه استکبار جهانی با ترویج فرهنگ غرب از طریق فضای مجازی بنیان خانواده‌ها را هدف قرار داده است افزود: غنی‌سازی و تحکیم بنیان خانواده می‌تواند تاثیر به‌سزایی در رشد و بالندگی فرد و سازمان داشته باشد.
وی با اشاره به آسیب‌ها و خطرات ناشی از فضای مجازی برای خانواده گفت: خانواده‌ها باید آسیب‌ها و خطرات فضای مجازی را جدی گرفته و با نظارت بیشتر بر فرزندان خود، آنها را از هرگونه آسیبی دور کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان تالش در پایان تصریح کرد: سلامت روان یکی از مهمترین زیر شاخه‌های سلامت بنیان خانواده است و تحکیم بنیان خانواده و آموزش مهارت‌های رفتاری می‌تواند بخش عمده‌ای از آسیب‌های اجتماعی را کاهش دهد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد