امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 27 September , 2021
امروز : دوشنبه, ۵ مهر , ۱۴۰۰ - 20 صفر 1443
شناسه خبر : 26760
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷ | 4892 بازدید | ارسال توسط :

کشف ۵۴ حلقه لاستیک احتکار شده در فومن

به گزارش صفیر گیلان از فومن، هاشمی رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت فومن در تشریح این خبر گفت: در ادامه روند مقابله با احتکار کالاهای اساسی، ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی و سپاه ناحیه شهرستان فومن از احتکار تعدادی لاستیک در یک انبار دراین شهرستان باخبر شدند. وی افزود: در تحقیقات اولیه نیرو ی […]

کشف ۵۴ حلقه لاستیک احتکار شده در فومن

به گزارش صفیر گیلان از فومن، هاشمی رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت فومن در تشریح این خبر گفت: در ادامه روند مقابله با احتکار کالاهای اساسی، ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی و سپاه ناحیه شهرستان فومن از احتکار تعدادی لاستیک در یک انبار دراین شهرستان باخبر شدند.

وی افزود: در تحقیقات اولیه نیرو ی خدوم سپاه انباری مورد  نظر یکی در مسیر جاده ماسوله و دیگری در مسیر جاده فومن به صومعه سرا  شناسایی و با هماهنگی انجام شده با مرجع قضائی در بازرسی از این محل تعداد ۵۴ حلقه لاستیک خودروی سبک و سنگین  به ارزش تقریبی ۵۰ میلیون تومان  کشف شد.

هاشمی در پایان با اشاره به اینکه از این تعداد ۴۴ حلقه لاستیک سایز سبک کویر و ۱۰ حلقه لاستیک سایز سنگین است  اظهار کرد: صاحب اجناس احتکار شده در این رابطه دستگیر  و توقیف لاستیک و پس از تشکیل پرونده با صدور حکم  به مراجع تعزیرات معرفی شد.

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد