امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 16 October , 2021
امروز : شنبه, ۲۴ مهر , ۱۴۰۰ - 10 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 50017
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, اخبار برگزیده (اسکرول پایین اسلایدر), اسلایدر, گیلان تاریخ انتشار : ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۶ | 18 بازدید | ارسال توسط :
با اهتمام ویژه کادر فنی دانشگاه علوم پزشکی و خیران،

۱۳ پروژه بهداشتی گیلان آماده بهره‌برداری است

صفیر گیلان، دکتر ارسلان سالاری با بررسی پیشرفت فیزیکی پروژه‌های بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ازجمله طرح‌های قابل‌افتتاح تا پایان سال، اظهار داشت: ۱۳ پروژه حوزه بهداشتی گیلان پیشرفت بالای ۹۵ درصدی دارند که آماده بهره‌برداری هستند.

۱۳ پروژه بهداشتی گیلان آماده بهره‌برداری است
به گزارش صفیر گیلان؛رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت:۱۳ پروژه حوزه بهداشتی گیلان پیشرفت بالای ۹۵ درصدی دارند که آماده بهره‌برداری هستند.
۱۳ پروژه بهداشتی گیلان آماده بهره‌برداری است

 صبح امروز، نشست شورای فنی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور دکتر ارسلان سالاری، رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، هیات‌رییسه و جمعی از مدیران در سالن اجلاس حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این نشست با تقدیر از زحمات مجموعه دست‌اندرکاران در پیگیری و تکمیل پروژه‌های حوزه سلامت بر ضرورت تشدید دقت نظرها و از سرگیری نظارت‌ها جهت تسریع در اتمام آن‌ها تأکید کرد.
دکتر ارسلان سالاری با بررسی پیشرفت فیزیکی پروژه‌های بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ازجمله طرح‌های قابل‌افتتاح تا پایان سال، اظهار داشت: ۱۳ پروژه حوزه بهداشتی گیلان پیشرفت بالای ۹۵ درصدی دارند که آماده بهره‌برداری هستند.
وی اهتمام ویژه کادر فنی دانشگاه در تکمیل پروژه‌های طرح تحول سلامت نیز ضروری دانست و خاطرنشان کرد: برخی از پروژه‌های طرح تحول به‌ویژه کلینیک‌های تخصصی در مرحله بهره‌برداری قرارگرفته‌اند و لازم است تجهیز شوند.
رییس دانشگاه با بیان اینکه منابع لازم بسیاری از طرح‌های عمرانی تأمین‌شده است، یادآور شد: انتظار است برای همه پروژه‌ها زمان‌بندی، تعریف و گزارش ارزیابی‌ها بر اساس آن، دنبال شود.
این مقام مسوول در بخش دیگری از سخنان خود، بهره‌گیری از منابع خیران و افراد ذی‌نفوذ را برای اتمام پروژه‌ها مثمرثمر خواند و افزود: در بسیاری از پروژه‌های حوزه سلامت، خیران و نیکوکاران مشارکت جدی و فعالانه دارند، که لازم است از این منابع بیشتر استفاده شود.
وی با اشاره به همکاری تنگاتنگ نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با دانشگاه علوم پزشکی گیلان در راستای تحقق اهداف خدمات بهداشت و درمان به مردم، تصریح کرد: برخی از امور در حوزه سلامت به‌ویژه تأمین اعتبار و تحقق آن نیازمند همراهی نمایندگان مردم در خانه ملت است که خوشبختانه این آمادگی از سوی نمایندگان بارها مورد تأکید قرارگرفته است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پایان با اشاره به آغاز سال تحصیلی و ضرورت آمادگی همه‌جانبه جهت ارایه خدمات به ذینفعان حوزه آموزش پزشکی، تاکید کرد: علاوه بر اتمام بخش‌های باقی‌مانده در خوابگاه‌های دانشجویی، باید فضاهای رفاهی و تجهیزات موردنیاز دانشجویان به بهترین نحو تأمین شود.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد