امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 26 September , 2021
امروز : یکشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۰ - 19 صفر 1443
شناسه خبر : 31400
  پرینتخانه » اخبار تاریخ انتشار : ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷ | 4516 بازدید | ارسال توسط :

ایجاد اشتغال در کارگاه‌های تولید پوشاک گامی بلند در راستای کاهش آسیب های اجتماعی

صفیر گیلان/ محسن جعفری در رشت اظهار داشت: معاونت اجتماعی سپاه قدس گیلان در راستای عمل به مأموریت‌های خطیر خود در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی از تشکیل کارگاه‌های تولید پوشاک که ضمن ایجاد اشتغال در استان به ترویج سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی نیز کمک شایان توجهی می‌کند حمایت به عمل می‌آورد. معاون اجتماعی سپاه قدس […]

ایجاد اشتغال در کارگاه‌های تولید پوشاک گامی بلند در راستای کاهش آسیب های اجتماعی

صفیر گیلان/ محسن جعفری در رشت اظهار داشت: معاونت اجتماعی سپاه قدس گیلان در راستای عمل به مأموریت‌های خطیر خود در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی از تشکیل کارگاه‌های تولید پوشاک که ضمن ایجاد اشتغال در استان به ترویج سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی نیز کمک شایان توجهی می‌کند حمایت به عمل می‌آورد.

معاون اجتماعی سپاه قدس گیلان از راه‌اندازی و فعالیت ۳ مرکز تولید و عرضه پوشاک منطبق با طرح‌های روز و مطابق با موازین اسلامی و ایرانی در شهر رشت خبر داد و تصریح کرد: مجموعه ریحانه در محله ساغریسازان، مجموعه سحر در پل عراق و مجموعه پرنیان در شهرک قدس از جمله این کارگاه‌های تولیدی به شمار می‌روند.

جعفری با بیان اینکه معاونت اجتماعی سپاه قدس گیلان ضمن حمایت از ایجاد چنین کارگاه‌هایی نقش تسهیل کنندگی در امور مربوط به راه‌اندازی و رفع موانع و مشکلات این مراکز را بر‌عهده دارد افزود: تعامل و همکاری مثبت با ثمن‌های همسو در حوزه کارگروه مد و لباس اسلامی و ایرانی در دستور کار معاونت اجتماعی سپاه قرار دارد.

تسنیم

 

تسنیم

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد