مشاهده مطلب

      ۰۲ آذر ۱۳۹۵      3             101      خبرهای ویژه, سیاسی, گزارش   Print This Post Print This Post
photo_2016-11-22_22-03-59

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فومن گفت:

برخورد عوامل سد معبر شهرداری فومن توجیح پذیر نیست/برخورد قانونی با افرادی که موجب تشویش اذهان عمومی شوند

دادستان فومن گفت: با افرادی که با موضع گیری و انتشار تصاویر برخورد فیزیکی یکی از عوامل شهرداری با زن دست فروش موجب تشویش اذهان عمومی را فراهم و التهاب افرینی در نظم و ارامش شهرستان اخلال ایجاد کنند بر طبق قانون مجازات اسلامی برخورد خواهد شد.

زلیخا صفری/حجت السلام  و المسلمین ایران عقیده دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فومن در خصوص اتفاقات چند روز اخیر شهرستان و برخورد فیزیکی یکی از عوامل شهرداری  فومن با یک زن  دست فروش  اظهار کرد: برخورد فیزیکی  عوامل سد معبر شهرداری فومن قابل دفاع نیست و دستگاه قضایی با تشکیل  پرونده  با مسببین این حادثه  برخورد  قانونی  انجام خواهد داد.

ایران عقیده تصریح کرد: عوامل شهرداری فومن کما فی سابق به انجام وظایف قانونی خود در خصوص رفع سد معبر اقدامات قانونی انجام و با افراد متخلف برخورد قانونی صورت گیرد.

وی  با اشاره به اینکه  حاشیه سازی، التهاب آفرینی و تشویش اذهان عمومی از سوی هر شخص یا گروهی صورت گیرد به صلاح  شهرستان  نخواهد بود، اظهار داشت: افراد اعم از مسئولان  و اشخاصعادی مواظب اظهار  نظرهای خود باشند و از مصاحبه هایی که تشویش اذهان عمومی را  فراهم می کند خودداری نمایند.  دادستان عمومی و انقلاب  شهرستان  فومن  با بیان اینکه متاسفانه  بعضی افراد با بعضی از  شبکه ها ی معاند  نظام مصاحبه  انجام دادند، گفت:  لازم است  همه ی  اعضای  محترم  شهر از تمام توان خود  استفاده کنند  و از مصاحبه  هایی که هیچ  فایده ای  برای رفع مشکل  شهرستان ندارد خودداری کنند.

ایران عقیده تصریح کرد؛با افراد که با موضع گیری و انتشار تصاویر موجب تشویش اذهان عمومی را فراهم آورند و با التهاب آفرینی در نظم و آرامش شهرستان اخلال  ایجاد کنند طبق قانون مجازات اسلامی برخورد خواهد شد.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

  1. سايت خوبي داريد ، موفق باشيد.

فلاحتی+ارتش
علوم پزشکی+ شفت
photo_2020-03-22_06-45-35
باغ-رضوان-کرونا
d8b783ec-288c-48b8-bc3c-c221d8f814d3
مجسمه فومن +کرونا
بیمارستان سیار+کرونا
بهروزی فر
photo_۲۰۲۰-۰۲-۱۸_۱۰-۳۵-۰۶
عاشوری
میلاد کوثر
حسن_محمد یاری نماینده