مشاهده مطلب

      ۰۳ آبان ۱۳۹۶      0             10837      اخبار, خبرهای ویژه   Print This Post Print This Post
IMG_6571

در شهرستان شفت اتفاق افتاد!!!!

بیان مشکلات مردم منطقه بلال حبشی در روز ملاقات مردمی با فرماندار سر از یک بازدید میدانی دراورد

محسنی با تاکید بر اینکه مشکلات ساکنان کوچه های بلال حبشی ، هدایت ، شهید تقی زاده و شهید انصاری و... مبنی بر ساماندهی آب های سطحی و فاضلاب باید با هم افزایی و تجمیع تجیهزات دستگاه های اجرایی شهرستان شفت مرتفع گردد افزود : برای آغاز عملیات اجرایی و لوله گذاری مسیر باید در روزهای آتی تمهید مقدمات گردد .

به گزارش صفیر گیلان؛روزسه شنبه همزمان با آغاز ملاقات عمومی فرماندار شفت با مردم ، تعدادی از اهالی کوچه بلال حبشی به نمایندگی از مردم این منطقه با محمد رضا محسنی دیدار و گفتگو کردند و از فرماندار خواستند تا به مطالبه چندین ساله آنها که از مدت هاست بر زمین مانده جامه عمل بپوشاند .

به گزارش صفیر گیلان ؛ پس از درخواست اهالی کوچه بلال حبشی از فرماندار شفت برای کمک به ساماندهی آب های سطحی و فاضلاب این منطقه از شهر شفت وی به برخی از دستگاه های اجرایی این شهرستان ماموریت داد تا با هم افزایی و تجمیع تجهیزات در کنار مردم شهر شفت باشند و در جهت حل مشکل آنان اقدام کنند.
روزسه شنبه همزمان با آغاز ملاقات عمومی فرماندار شفت با مردم ، تعدادی از اهالی کوچه بلال حبشی به نمایندگی از مردم این منطقه با محمد رضا محسنی دیدار و گفتگو کردند و از فرماندار خواستند تا به مطالبه چندین ساله آنها که از مدت هاست بر زمین مانده جامه عمل بپوشاند .
پس از پایان ملاقات عمومی فرماندار شفت دستور تشکیل جلسه ای با حضور مدیران آب و فاضلاب شهری ، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، راهداری و حمل و نقل جاده ای ، بخشداری مرکزی و مسوولین شهرداری شفت را صادر نمود .
نماینده عالی دولت در این نشست با اشاره به اینکه اجرا نشدن کارها در زمان مناسب سبب تضییع حقوق شهروندان می شود افزود : مشکلات مردم این منطقه از شهر شفت باید سالها پیش حل می شد.
وی با بیان اینکه با پیگیری های انجام شده طرح ساماندهی فاضلاب شهر شفت و احمدسرگوراب در ردیف های بودجه قرار گرفته و کد دار شده است تصریح کرد : با اجرای پروژه آبرسانی غرب نزدیک و اجرای خط انتقال آب ماسوله رودخان نیز مردم این شهرها در آینده ای نزدیک از آب سالم و مطلوب تر بهره مند خواهند شد .

IMG_6611
محسنی با تاکید بر اینکه مشکلات ساکنان کوچه های بلال حبشی ، هدایت ، شهید تقی زاده و شهید انصاری و… مبنی بر ساماندهی آب های سطحی و فاضلاب باید با هم افزایی و تجمیع تجیهزات دستگاه های اجرایی شهرستان شفت مرتفع گردد افزود : برای آغاز عملیات اجرایی و لوله گذاری مسیر باید در روزهای آتی تمهید مقدمات گردد .
وی با ملزم کردن هر یک از دستگاه های حاضر برای تامین تجهیزات مورد نیاز برای اجرای عملیات عمرانی افزود : مدیران اجرایی باید در کنار مردم باشند و در جهت رفع مشکلات آنان جهادی کار کنند.

IMG_6571 IMG_6604
در پایان جلسه فرماندار شفت با همراهی مدیران از مناطق مذکور بازدید میدانی نمود و با مردم این منطقه به گفتگو پرداخت.
گفتنی است امروز چهارشنبه ۳ آبان ماه  عملیات اجرایی کنده کاری و لوله گذاری آغاز خواهد شد.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

image_2019_9_10-4_15_0_320_unU
image_2019_9_7-4_24_35_795_05G
شیر خوارگان فومن
image_2019_9_5-5_23_41_15_vnS
شهدای ناجا
image_2019_9_2-7_32_38_149_tIe
سراوان زباله
مشمولی نئوپان
انزلی
photo_۲۰۱۹-۰۸-۲۸_۱۳-۳۱-۰۹ - Copy
image_2019_8_28-4_24_41_456_4kK
IMG-20190828-WA0021