مشاهده مطلب

      ۱۷ بهمن ۱۳۹۶      0             13634      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
IMG_5223_0

همزمان با ششمین روز از ایام الله دهه فجر با حضور فرماندارشهرستان رشت

۲۴ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان در بخش خمام افتتاح شد

احمدی با بیان اینکه زندگی بدون انتظار عبث و بیهوده است، تصریح کرد: «امید» نوعی «انتظارمثبت» است، لذا با تمام محدودیت هایی که دولت با آن مواجه است، موظفیم که با خدمت به مردم ، جامعه را به آینده امیدوار کنیم.

 


‌  به گزارش صفیر گیلان؛ سید محمد احمدی امروز در مراسم افتتاح پروژه های بخش خمام، با گرامیداشت دهه مبارک فجر و تسلیت ایام فاطمیه، اظهار کرد: هنر کارگزارن و دولتمردان ارکان نظام و هرکسی که در این عرصه به مردم خدمتی را ارائه می کند، دمیدن روح امید به جامعه است.

احمدی با بیان اینکه زندگی بدون انتظار عبث و بیهوده است، تصریح کرد: «امید» نوعی «انتظارمثبت» است، لذا با تمام محدودیت هایی که دولت با آن مواجه است، موظفیم که با خدمت به مردم ، جامعه را به آینده امیدوار کنیم.

وی در ادامه اینکه یکی از ابعاد انقلاب اسلامی را انقلاب فرهنگی دانست؛ افزود: ریشه های انقلاب ما به نهضت عاشورا گره خورده و اعتقاد داریم که این انقلاب را باید به آیندگان بسپاریم. همه این عوامل نشاندهنده این است که ما باید جامعه را امیدوار کنیم.

ایشان اضافه کرد: تزریق امید به جامعه یعنی شفافیت و نباید از حضور در جمع مردم واهمه داشته باشیم، نباید از خواسته و انتقاد مردم هراس داشته باشیم زیرا پذیرفته ایم که برای خدمت به مردم آمده ایم.

سرپرست فرمانداری شهرستان رشت همچنین گفت: مردم همواره برای حفظ انقلاب در راهپیمایی حضور می یابند، تا به دنیا اعلام کنند که با وجود موانع و مشکلات همچنان از اهداف و آرمان های انقلاب دست نمی کشند.

وی با تاکید بر اینکه یکی از الزامات هر انقلاب و حکومتی اصل عدالت است، ادامه داد: در شهرستان رشت بنا داریم برای فصل بودجه ریزی سال آینده در بخش ها حضور یابیم و به طور عادلانه و براساس اولویت ها اقدام به برنامه ریزی می نماییم. در حال حاضر مطالعات لازم انجام گرفته و می دانیم که روستاها چه کاستی هایی دارند.

سرپرست فرمانداری شهرستان رشت در ادامه سخنانش اضافه کرد: باید طبق یک برنامه ریزی زمانبندی شده با همکاری نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و مساعدت استاندار محترم اقدام به رفع کاستی ها در سطح شهرستان نماییم.

سید محمد احمدی اعلام نمود : با این اعتبار هزینه شده و بهره‌برداری از این طرح ها در بخش خمام برای ۱۰۶ نفر اشتغال‌زایی شده است.

همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر پروژه های خانه بهداشت دافچاه با متراژ ۴۰۵متر و ۷۲متر زیر بنا با هزینه ای بالغ بر ۱۴۰میلیون تومان در بخش خمام و ۱۱ خانه مددجویی در روستای کویشا، فروشگاه وارش روستای زیرده، پل روستایی دهنه سر شیجان، رستوران آکواریوم، آسفالت راه روستایی تازه آباد خواچه کین با حضور سید محمد احمدی، سرپرست فرمانداری شهرستان رشت و مسئولان در بخش خمام به بهره برداری رسید.

 

IMG_5223_0

 

 

IMG_5242

IMG_5391

 

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

گل محمدی
مواسات
روز ارتش
تصادف
8c8fcdfc-c79a-4c4f-aa92-16dd92dc4b3eراز
کود الی، شهرداری رشت
فلاحتی+ارتش
علوم پزشکی+ شفت
photo_2020-03-22_06-45-35
باغ-رضوان-کرونا
d8b783ec-288c-48b8-bc3c-c221d8f814d3
مجسمه فومن +کرونا