مشاهده مطلب

      ۱۴ اسفند ۱۳۹۷      0             23898      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
سید_کاظم_دلخوش_اباتری

نماینده مردم صومعه‌سرا:

حمایت از بخش‌های اقتصادی و تولیدکننده‌ها برای پایداری تولید انتظار مردم صومعه سرا از دولت/ صومعه‌سرا میزبان دو وزیر و یک معاون رئیس‌جمهور

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر رئیس‌جمهور و هیئت دولت به گیلان خواستار تکمیل پروژه‌های عمرانی صومعه‌سرا و حمایت دولت از صنایع بومی ازجمله ابریشم و باغداری شد.

صفیر گیلان؛سید کاظم دلخوش اباتری در رشت با اشاره به سفر رئیس‌جمهور و هیئت دولت به استان گیلان اظهار کرد: تکمیل سد لاستیکی، کمربندی کلاشم به صومعه‌سرا، اتمام جاده اصلی فومن به صومعه‌سرا و همچنین جاده کلیدبر به ماسال ازجمله مهم‌ترین پروژه‌های شهرستان صومعه‌سرا هستند که مردم اتمام آن‌ها را از رئیس‌جمهور وزرای کابینه دولت انتظار دارند.

وی با اشاره به دو پروژه نیروگاه پست ۶۳ کیلوولت صومعه‌سرا افزود: این دو پروژه یکی در شهر ضیابر و دیگری در کیشستان صومعه‌سرا است که برای تقویت برق این دو منطقه درخواست شده تا دولت اهتمام بیشتری نسبت به تکمیل آن‌ها داشته باشد.

نماینده مردم شهرستان صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این شهرستان نیازمند احداث چندین واحد آموزشی در کنار توسعه منابع آب کشاورزی است گفت: برای احداث چندین مدرسه در شهرستان صومعه‌سرا درخواست‌های شده است و لازم است در کنار طرح‌های آموزشی دولت در دیوار سازی، لایروبی رودخانه‌ها و ساماندهی آن‌ها مساعدت‌های لازم را داشته باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر حمایت دولت از واحدهای تولیدی و صنعتی تصریح کرد: ضرورت حمایت از بخش‌های اقتصادی و تولیدکننده‌ها یکی از دغدغه‌های مردم شهرستان صومعه‌سرا است تا تولید آن‌ها پایدار باقی بماند.

دلخوش با اشاره به مشکلات مرغداران، باغداران و صنعت نوغانداری بیان کرد: شهرستان صومعه‌سرا در صنعت مرغداری، باغداری و همچنین صنعت نوغانداری ابریشم با مشکلاتی روبرو است که یقیناً برای رفع آن‌ها از اعضای هیئت دولت و شخص رئیس‌جمهور استمداد خواهیم طلبید.

به گفته دلخوش شهرستان صومعه‌سرا در جریان سفر رئیس‌جمهور و هیئت دولت به استان گیلان میزبان وزرای جهاد کشاورزی، صنعت معدن و تجارت و رئیس سازمان حفاظت از محیط‌زیست خواهد بود.

/فارس

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

میلاد کوثر
حسن_محمد یاری نماینده
شرکت گاز فومن
22 بهمن فومن
برف راهپیمایی 22 بهمن
t3_1581278251_947126_orig
کودک
photo_2020-02-08_07-21-13برق
11197626-28d6-4493-a9c8-b40a328e4899
photo_2020-02-06_04-31-15
پادیاب
photo_۲۰۲۰-۰۲-۰۵_۰۰-۱۱-۲۶