مشاهده مطلب

      ۱۴ اسفند ۱۳۹۷      0             23898      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
سید_کاظم_دلخوش_اباتری

نماینده مردم صومعه‌سرا:

حمایت از بخش‌های اقتصادی و تولیدکننده‌ها برای پایداری تولید انتظار مردم صومعه سرا از دولت/ صومعه‌سرا میزبان دو وزیر و یک معاون رئیس‌جمهور

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر رئیس‌جمهور و هیئت دولت به گیلان خواستار تکمیل پروژه‌های عمرانی صومعه‌سرا و حمایت دولت از صنایع بومی ازجمله ابریشم و باغداری شد.

صفیر گیلان؛سید کاظم دلخوش اباتری در رشت با اشاره به سفر رئیس‌جمهور و هیئت دولت به استان گیلان اظهار کرد: تکمیل سد لاستیکی، کمربندی کلاشم به صومعه‌سرا، اتمام جاده اصلی فومن به صومعه‌سرا و همچنین جاده کلیدبر به ماسال ازجمله مهم‌ترین پروژه‌های شهرستان صومعه‌سرا هستند که مردم اتمام آن‌ها را از رئیس‌جمهور وزرای کابینه دولت انتظار دارند.

وی با اشاره به دو پروژه نیروگاه پست ۶۳ کیلوولت صومعه‌سرا افزود: این دو پروژه یکی در شهر ضیابر و دیگری در کیشستان صومعه‌سرا است که برای تقویت برق این دو منطقه درخواست شده تا دولت اهتمام بیشتری نسبت به تکمیل آن‌ها داشته باشد.

نماینده مردم شهرستان صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این شهرستان نیازمند احداث چندین واحد آموزشی در کنار توسعه منابع آب کشاورزی است گفت: برای احداث چندین مدرسه در شهرستان صومعه‌سرا درخواست‌های شده است و لازم است در کنار طرح‌های آموزشی دولت در دیوار سازی، لایروبی رودخانه‌ها و ساماندهی آن‌ها مساعدت‌های لازم را داشته باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر حمایت دولت از واحدهای تولیدی و صنعتی تصریح کرد: ضرورت حمایت از بخش‌های اقتصادی و تولیدکننده‌ها یکی از دغدغه‌های مردم شهرستان صومعه‌سرا است تا تولید آن‌ها پایدار باقی بماند.

دلخوش با اشاره به مشکلات مرغداران، باغداران و صنعت نوغانداری بیان کرد: شهرستان صومعه‌سرا در صنعت مرغداری، باغداری و همچنین صنعت نوغانداری ابریشم با مشکلاتی روبرو است که یقیناً برای رفع آن‌ها از اعضای هیئت دولت و شخص رئیس‌جمهور استمداد خواهیم طلبید.

به گفته دلخوش شهرستان صومعه‌سرا در جریان سفر رئیس‌جمهور و هیئت دولت به استان گیلان میزبان وزرای جهاد کشاورزی، صنعت معدن و تجارت و رئیس سازمان حفاظت از محیط‌زیست خواهد بود.

/فارس

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

image_2019_9_10-4_15_0_320_unU
image_2019_9_7-4_24_35_795_05G
شیر خوارگان فومن
image_2019_9_5-5_23_41_15_vnS
شهدای ناجا
image_2019_9_2-7_32_38_149_tIe
سراوان زباله
مشمولی نئوپان
انزلی
photo_۲۰۱۹-۰۸-۲۸_۱۳-۳۱-۰۹ - Copy
image_2019_8_28-4_24_41_456_4kK
IMG-20190828-WA0021