مشاهده مطلب

      ۱۰ فروردین ۱۳۹۸      0             24548      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
حجت الاسلام سعید مهدوی

در حکمی؛

«حجت الاسلام مهدوی» مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان شد

«حجت الاسلام سعید مهدوی» در حکمی از سوی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی استان گیلان شد.

به گزارش  صفیر گیلان به نقل از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در طی حکمی حجت‌الاسلام سعید مهدوی گیلانی را به‌عنوان مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی گیلان منصوب کرد.

تحصیلات خارج فقه و اصول، ۱۳ سال تدریس در دانشگاه و مسئولیت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های گیلان، فعالیت فرهنگی و تربیتی در مساجد و بسیج و ارتباط مؤثر با جوانان مؤمن انقلابی، امام جماعت برتر دانشگاه‌های کشور، ریاست شورای هیأت مذهبی رشت، ریاست سازمان ملی جوانان گیلان، نمایندگی آستان قدس در استان گیلان، دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان و مسئول قرارگاه خاتم‌الاوصیاء از سوابق علمی و مدیریتی حجت‌الاسلام سعید مهدوی گیلانی به شمار می‌روند.

در حکم حجت‌الاسلام سعید مهدوی گیلانی؛ بر تعامل هم‌افزا با نهادهای انقلابی و حاکمیتی، تکیه بر تشکل‌ها و ظرفیت‌های مردمی، اهتمام ویژه در به میدان آوردن جریان‌های دانشجویی و طلبگی و اتصال وثیق به سرمایه‌های انسانی، علمی و تبلیغی حوزه‌های علمیه و علما به‌عنوان مهمترین و مؤثرترین رهیافت‌ها در انجام رسالت‌های محول شده به مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان تأکید شده است.

همچنین در این حکم حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی از زحمات حجت‌الاسلام جمال یاری در اداره چند ساله تبلیغات اسلامی گیلان تقدیر و تشکر کرد.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

شهید انصاری +استاندار
امامزاده  عبدالله کلرم_ فومن+اوقاف
فتح الهی فرماندار
نوغانداری
1e8cc91f-3b25-4363-97da-16e94eedad4f
e346ca58-b5a9-44f3-9a10-cb389f94be16
عزاداری فومن+هیئت
گل محمدی
مواسات
روز ارتش
تصادف
8c8fcdfc-c79a-4c4f-aa92-16dd92dc4b3eراز