مشاهده مطلب

      ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸      0             26045      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
جمیل حق پرست تامین اجتماعی

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان :

صدور ، تجدید و تمدید اعتبار بیش از یک میلیون و پانصد هزار جلد دفترچه درمانی توسط تامین اجتماعی گیلان/ارائه بیش از ٣٢٠٠٠ لیست حق بیمه بصورت اینترنتی در هر ماه

در سال گذشته برای بیش از ٣٨٠٠٠ نفر از بیمه شدگان ( اصلی و تبعی جدید ) دفترچه درمانی صادر شد .
به گزارش صفیر گیلان؛جمیل حق پرست مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با بیان این خبر افزود : درمان یکی ازخدمات شاخص سازمان به بیمه شدگان و مستمری بگیران و دفترچه های درمانی بمنزله شناسنامه عضویت در این خانواده بزرگ در جامعه تلقی میشود .

ایشان همچنین اظهار داشت : در سال گذشته تعداد ٩٤٢ هزار و ٨٦١ جلد دفترچه درمانی در شعب و کارگزاری های رسمی تامین اجتماعی سطح استان تامین اعتبار گردیده و برای ٨٣٣١ نفر دفترچه های المثنی صادر شد .

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با اشاره به اینکه طی سال ٩٧ برای ٣٨٠٥٦ بیمه شده اصلی و تبعی جدید دفترچه درمانی صادر شده است اظهار داشت : این تعداد ٥/٨ درصد از مجموع اقدامات انجام شده دراین بخش را شامل گردیده و نسبت به سال ٩٦ از ٤/١ درصد رشد برخورد بوده است .

جمیل حق پرست دربخش دیگری از سخنان خود تجدید ٦٠٤ هزار و ٦٥٠ جلد دفترچه اتمام یافته بیمه شدگان و مستمری بگیران و اعضای خانواده آنان را بزرگترین گروه دراین حوزه برشمرده و اذعان داشت : دفترچه درمانی درزمره خدماتی است که به افراد تبعی و تحت تکفل نیز تعلق میگیرد .

شایان ذکر است درحال حاضر بیش از یک میلیون و دویست هزار نفر از جمعیت استان تحت پوشش تامین اجتماعی گیلان میباشند .

ارائه بیش از ٣٢٠٠٠ لیست حق بیمه بصورت اینترنتی در هر ماه

جمیل حق پرست ، مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با اشاره به اینکه حرکت سازمان برای کاهش مراجعات غیرضروری و گام برداشتن در جهت ارائه خدمات بصورت غیرحضوری ازمهمترین اقدامات و اهداف در سالهای اخیر شمرده میگردد اظهار داشت : در حال حاضر ماهانه بیش از ٣٢٠٠٠ لیست حق بیمه از سوی کارفرمایان گیلانی بصورت اینترنتی ارسال میگردد .

مدیرکل تامین اجتماعی با بیان این مطلب اذعان داشت : این تعداد ارسال لیست اینترنتی عملاً سبب کاهش بیش از ٣٠ هزار مراجعه حضوری به واحدها در هر ماه و به تبع آن پائین آمدن رفت و آمدهای غیر ضروری و افزایش سرعت و کاهش خطاهای کاربری شده است .

ایشان افزود : در کنار خدماتی همچون مشاهده سوابق بیمه ای ، فیش مستمری و … که از سالها پیش در دسترس مخاطبان قرار گرفته است ، اجرای طرح ملی دکتر نوربخش با هدف توسعه و گسترش دامنه ارائه خدمات و تعهدات غیرحضوری در بخشهای کوتاه مدت ، ابلاغ ها ، درخواست سوابق ، اعتراض و… را باید ازبرنامه های شاخص سازمان برای رفاه حال شرکای اجتماعی خود و افزایش رضایتمندی آنان دانست .

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

مواسات
روز ارتش
تصادف
8c8fcdfc-c79a-4c4f-aa92-16dd92dc4b3eراز
کود الی، شهرداری رشت
فلاحتی+ارتش
علوم پزشکی+ شفت
photo_2020-03-22_06-45-35
باغ-رضوان-کرونا
d8b783ec-288c-48b8-bc3c-c221d8f814d3
مجسمه فومن +کرونا
بیمارستان سیار+کرونا