مشاهده مطلب

      ۰۹ مرداد ۱۳۹۸      0             28398      اخبار, فرهنگی و اجتماعی, گزارش تصویری   Print This Post Print This Post
امید زاده

با حضور جهان آرای،

مراسم گرامیداشت معلم فداکار «حسن امیدزاده» در شفت برگزار شد+تصاویر

هفتمین سالگرد بزرگداشت معلم فداکار «حسن امیدزاده» در شفت برگزار شد
به گزارش صفیر گیلان ، مراسم گرامیداشت معلم ایثارگر زنده یاد حاج حسن امیدزاده امروز – چهارشنبه – با حضور محمدرضا محسنی فرماندار شفت ، نادر جهان آرای مدیرکل آموزش و پرورش گیلان ، دیگر مسوولین و اقشار مردم در مسجد جامع این شهرستان برگزار گردید .

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان در ادامه در شفت با حضور در آرامگاه مرحوم حسن امیدزاده، معلم فداکار گیلانی و همچنین مزار شهید دانش آموز، ابراهیم نجفی در روستای بیجارسر با نثار گل نسبت به مقام شامخ آنان ادای احترام کرد.سپس برای زیارت امام زاده اسحاق (ع) عازم این روستا شدند .

پی نوشت/دربهمن ماه سال ۷۶ بود که بخاری مدرسه روستای بیجارسر شفت دچار آتش‌سوزی شد و حسن امیدزاده معلم این مدرسه وقتی جان دانش‌آموزانش را در خطر دید خود را به شعله‌های مهیب آتش زد و بعد از نجات ۳۰ دانش آموز  از ناحیه سر و صورت دچار سوختگی شدید شد و پس از سال‌ها تحمل درد و رنج ناشی از سوختگی شدید در بیمارستان فومن درگذشت.

 images

نام مدرسه محل حادثه به «معلم ایثارگر حسن امیدزاده» تغییر یافت. تقدیر مقام معظم رهبری ازایشان ودریافت “نشان لیاقت” از رئیس جمهوری وقت ایران از جمله قدردانی‌ها از این معلم فداکار بود.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

NewsImage (45)
اربعین
قانع شهرداری
a495f907-2acd-47c6-b11a-dca11b23c7f2
سرهنگ شعبانی
صحبگاه نیروی انتظامی
شهرداری
صحبگاه نیروی انتظامی
نئوپان فومنات  مشمولی
اتش نشانان فومن
زنگ مدرسه
رزمایش