مشاهده مطلب

      ۳۰ شهریور ۱۳۹۸      0             29553      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
جهان آرای آموزش

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان خبر داد:

ارتقای کیفیت آموزش‌ در سایه مشارکت‌های مردمی

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با تأکید بر لزوم جلب مشارکت‌های مردمی، سازمان‌ها و سمن‌های مردم نهاد در این حوزه، گفت: جلب مشارکت‌ها به ارتقای کیفیت حوزه آموزشی کمک می کند.

به گزارش صفیر گیلان؛نادر جهان آرای  با اشاره به فراررسیدن سال تحصیلی جدید و اقدامات آموزش و پرورش استان گیلان برای شروع یک سال تحصیلی خود، اظهار کرد: امسال حدود ۴۰۰ هزار دانش آموزان در مقاطع مختلف در مدارس استان گیلان مشغول به تحصیل خواهند شد.

وی در ادامه با اشاره به آمادگی فرهنگیان و معلمان برای آغاز سال تحصیلی جدید و پذیرایی از دانش آموزان، افزود: ۱۷ هزار و ۲۶۰ فرهنگی نیز از ابتدای ماه مهر برای آموزش به دانش آموزان در بیش از ۵ هزار کلاس‌ درس حاضر خواهند شد.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با تأکید برلزوم جلب مشارکت‌های مردمی در فعالیت‌های آموزشی، گفت: مشارکت‌های مردمی سبب ارتقای کیفیت آموزش‌ها در نواحی و مناطق مختلف آموزش و پرورش استان گیلان می شود.

وی با بیان اینکه باید زمینه را برای حضور موسسات و سمن‌های مردم نهاد و خیران در فعالیت‌های آموزش و پرورش استان گیلان را فراهم کنیم، تصریح کرد: حضور خیران در حوزه آموزش و پرورش و حل مشکلات این حوزه بسیار تأثیرگذار است.

جهان آرای با اشاره به سابقه فرهنگی استان گیلان خواستار توجه خانواده‌ها به امر آموزش و پرورش شد و بیان کرد: برای ساخت آینده خوب و درخشان برای فرزندان و کشورمان نیازمند تربیت نیروی انسانی هستیم زیرا کوتاهی و کم توجهی در این حوزه خسارت جبران ناپذیری در آینده فرزندان و کشورمان به دنبال خواهد داشت.

وی در ادامه به نقش مهم آموزش و پرورش در تربیت نیروی انسانی در راستای توسعه پایدار جوامع اشاره کرد و افزود: از همین رو باید به حوزه آموزش و پرورش به عنوان رکن اصلی تربیت نیروی انسانی توجه بیشتری شود.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

مواسات
روز ارتش
تصادف
8c8fcdfc-c79a-4c4f-aa92-16dd92dc4b3eراز
کود الی، شهرداری رشت
فلاحتی+ارتش
علوم پزشکی+ شفت
photo_2020-03-22_06-45-35
باغ-رضوان-کرونا
d8b783ec-288c-48b8-bc3c-c221d8f814d3
مجسمه فومن +کرونا
بیمارستان سیار+کرونا