مشاهده مطلب

      ۱۵ مهر ۱۳۹۸      0             29886      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
اربیعین  زلیخا صفری

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان:

اعزام بیش از ۴۵ خبرنگار گیلانی به همایش اربعین حسینی این رویداد بزرگ فرهنگی

خبرنگاران فعال گیلان امروز (15 مهر ماه) به همت سازمان بسیج رسانه گیلان به کاروان پیاده همایش بزرگ اربعین حسینی پیوستند..

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی صفیر گیلان از رشت، عصر امروز جمعی از خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و اصحاب رسانه استان گیلان به تعداد ۴۵ نفر به جهت پیوستن به کاروان پیاده‌روی میلیونی اربعین حسینی عازم کشور عراق شدند.

مهدی پارسا رئیس بسیج رسانه استان گیلان امروز در حاشیه اعزام کاروان خبری به اربعین حسینی  در کشور عراق به خبرنگار صفیر گیلان گفت: : خبرنگاران نقش ارزنده ای در انتقال مفاهیم درست در جامعه دارند.

وی با بیان اینکه دشمنان در صدد خدشه دار کردن ارزش های دینی هستند گفت: خبرنکاران با حضور فعالشان در همایش ملی اربعین حسینی خواهند توانست توطئه های دشمنان را خنثی کنند.

پارسا با بیان اینکه ثبت لحظات زیبای حماسه بزدگ شیعیان جهان اسلام از مهمترین اهداف این حرکت رسانه ای است گفت: خبرنگاران از امروز به مدت ۱۰روز روایت گر ابعاد متنوع و متفاوت حماسع  پیاده روی عظیم و بین‌المللی اربعین حسینی در غالب عکس،فیلم،گزارش و مصاحبه و خبر خواهند بود.

گفتنی است؛ کاروان رسانه گیلان بامداد امروز از مرز مهران خارج‌شده و با حضور در شهر نجف و مضجع شریف امیرالمؤمنین حضرت علی (ع) پس از اقامت کوتاه، پیاده‌روی اربعین را آغاز و مسیر حدوداً یک‌صد کیلومتری را طی طریق می‌کنند.

همچنین علاوه بر کاروان رسانه‌ای که امروز به سیل خروشان اربعین متصل می‌شوند، ۱۶ خبرنگار گیلانی دیگر نیز در شهر کربلا و نجف مسقر هستند.

به گزارش صفیر گیلان، مجموعاً در کاروان پیاده اربعین حسینی امسال ۶۱ خبرنگار گیلان حضور دارند که طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قرار است بیش از ۵۰۰۰ فرآورده خبری تولید شود.

//زلیخا صفری راسته کناری

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عزاداری فومن+هیئت
گل محمدی
مواسات
روز ارتش
تصادف
8c8fcdfc-c79a-4c4f-aa92-16dd92dc4b3eراز
کود الی، شهرداری رشت
فلاحتی+ارتش
علوم پزشکی+ شفت
photo_2020-03-22_06-45-35
باغ-رضوان-کرونا
d8b783ec-288c-48b8-bc3c-c221d8f814d3