مشاهده مطلب

      ۱۸ مهر ۱۳۹۸      0             29963      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
254955

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در جمع اعضای بازرسان کانون بازنشستگان :

کمیته بیمه و درمان فرصتی مناسب برای تلطیف و مدیریت بهتر امور با تکیه بر مشارکت و خردجمعی

کمیته مشترک بیمه و درمان تامین اجتماعی بمنظور بررسی دغدغه ها و مشکلات جامعه بازنشستگان استان تشکیل شد .
به گزارش صفیر گیلان، در این نشست اعضای هیات مدیره و بازرسان کانون بازنشستگان که با حضور جمیل حق پرست مدیرکل ، دکتر محمدحسین شهدی نژاد مدیردرمان و اعضای هیات مدیره و بازرسان کانون بازنشستگان تامین اجتماعی گیلان تشکیل شد مهمترین دغدغه ها و مشکلات این قشر مورد نقد و بررسی قرار گرفت .

 مدیرکل تامین اجتماعی گیلان دراین نشست اظهار داشت : در این رویکرد بدنبال تعامل و حل مسائل دردرون سازمان هستیم تا با کمک یکدیگر و تکیه بر خرد جمعی در تلطیف و مدیریت بهتر فضای کاری گام برداریم .

حق پرست با اشاره به قرارگرفتن دکتر سالاری استاندار پیشین گیلان در راس سازمان ، از این حضور با توجه به توانمندیها ، جایگاه ملی و ارتباطات قوی ایشان با عرصه های تصمیم گیر کشور بعنوان یک نقطه قوت یاد نمود و اظهار امیدواری نمود که شاهد تحولات خوبی در سازمان باشیم .

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با اشاره به رسیدن تعداد مستمری بگیران استان به مرز ۱۳۰ هزار نفر ، ضمن بیان خوشحالی بابت امکان خدمتگزاری به افراد بیشتر از اقشاری که سالیان متمادی با کار و تلاش و بیمه پردازی ، اکنون انتظار برخورداری از ثمره زحمات خود را دارند اذعان داشت : ولی باید پذیرفت که رشد فزاینده مستمری ها در استان سبب برهم خوردن توازن در محاسبات بیمه ای و کاهش چشمگیر نسبت پشتیبانی شده است .

ایشان با پاسداشت مناسبت هفته سالمندان ، سرکشی و تکریم این عزیزان که بخش قابل توجهی از بازنشستگان را شامل میگردد را وظیفه ای اخلاقی سازمانی برشمرد .

حق پرست در این نشست با بیان اینکه ، تعدد تشکلهای مردم نهاد در جوامع شاخصی از توسعه یافتگی قلمداد میگردد اظهار داشت : مایه افتخار و خرسندی است که هم اکنون در تمام ۱۶ شهرستان استان دارای کانون بازنشستگان هستیم .

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

مواسات
روز ارتش
تصادف
8c8fcdfc-c79a-4c4f-aa92-16dd92dc4b3eراز
کود الی، شهرداری رشت
فلاحتی+ارتش
علوم پزشکی+ شفت
photo_2020-03-22_06-45-35
باغ-رضوان-کرونا
d8b783ec-288c-48b8-bc3c-c221d8f814d3
مجسمه فومن +کرونا
بیمارستان سیار+کرونا