مشاهده مطلب

      ۲۵ بهمن ۱۳۹۸      0             33828      اخبار   Print This Post Print This Post
فلاحتی

آیت الله فلاحتی در جمع جانبازان کانادین ایران:

جانبازان مردان ماندگار تاریخ ایران، اسلام و بشریت هستند/ از اینکه در مسیر تهران _ رشت، به دلیل بارش برف معطل شدید عذرخواهی می کنم

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: جانبازان مردان ماندگار تاریخ ایران، اسلام و بشریت هستند.

به گزارش صفیر گیلان؛آیت الله رسول فلاحتی امروز در مراسم خانوادگی جانبازان کانادین ایران وه در در بندر انزلی برگزار شد، با تبریک و تهنیت ولادت با سعادت حضرت فاطمه(س) و امام خمینی(ره)اظهار کرد: از اینکه جانبازان عزیز در مسیر تهران _ رشت، ساعت هایی به دلیل بارش برف در ترافیک معطل شدند عذرخواهی می کنم.
وی ادامه داد: شرایط در راه ماندگان قابل درک است و می طلبد که مسئولان گیلان از مردم عذرخواهی کنند.
امام جمعه رشت با بیان اینکه جانبازان تلاش خود را برای حفظ و ماندگاری انقلاب اسلامی انجام دادند، تصریح کرد: جانبازان بخشی از هستی خود را فدا کردند و دیگر کسی نمی تواند از این قشر مطالبه گری داشته باشد.
آیت الله فلاحتی به جایگاه ویژه همسران جانبازان اشاره کرد و افزود: جانبازان یک مرتبه به جانبازی نائل آمدند اما همسران آنها همواره در جهاد هستند و در اوج اقتدار روحی به جانبازان خدمت می کنند.
وی با اشاره به اینکه جانبازان گنجینه ملت ایران هستند، بیان کرد: مردم قدردان جامعه ایثارگری هستند و این گنج ارزشمند را گرامی می دارند.
نماینده ولی فقیه در گیلان، جانبازان را مردان ماندگار تاریخ ایران، اسلام و بشریت خواند و اظهار کرد: در قیامت اعضای بدن شهادت می دهند در چه راهی به کار گرفته شده و فدا شدند.

پاکاری بنیاد شهید
گیلان ۲۵۰ جانباز بالای ۷۰ درصد دارد
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان نیز در اردوی جانبازان کانادین ایران نیز به استعدادهای ویژه جانبازان اشاره کرد و گفت: جانبازان همواره مورد احترام مردم ایران هستند.
عبدالله پاکاری به عضویت ۲۳۰ جانباز کشور انجمن کانادین اشاره کرد و یادآور شد: گیلان ۲۵۰ جانباز بالای ۷۰ درصد دارد و ۴ نفر از آنها عضو انجمن کانادین ایران هستند.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

o_97ecf03f
فرماندار فومن+کرونا
قند پهلو+چای حشمت
شهید انصاری +استاندار
امامزاده  عبدالله کلرم_ فومن+اوقاف
فتح الهی فرماندار
نوغانداری
1e8cc91f-3b25-4363-97da-16e94eedad4f
e346ca58-b5a9-44f3-9a10-cb389f94be16
عزاداری فومن+هیئت
گل محمدی
مواسات