مشاهده مطلب

      ۱۶ فروردین ۱۳۹۹      0             34949      اخبار   Print This Post Print This Post
فرماندار فومن

فرماندار فومن مطرح کرد؛

هیئت های مذهبی و خیران فومنی با نذورات جشن نیمه شعبان خود حلقه محاصره کرونا را تنگ‌تر کنند

محسنی همچنین از هیاتهای مذهبی و خیرین شهرستان درخواست کرد که کلیه کمکهای خود را در قالب بسته های معیشتی بین نیازمندان و محرومان و آسیب دیدگان از کرونا در شهرستان توزیع کنند

به گزارش صفیر گیلان؛پانزدهمین جلسه ستاد مدیریت و مقابله با ویروس کرونا شهرستان فومن با حضور حجت الاسلام افتخاری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی و به ریاست محمدرضا محسنی نماینده عالی دولت در شهرستانعصر امروز شنبه در سالن فرمانداری برگزار شد.
فرماندار شهرستان فومن با قدردانی از عموم مردم برای رعایت دستورالعمل ها و تحقق شعار درخانه بمانیم در روز ۱۳ فروردین اظهار کرد: با اهتمام مردم، نیروی انتظامی و نظامی، بخشدران، دهیاران هیچگونه اجتماعی در اماکن گردشگری نداشتیم.
محسنی با اشاره به برگزاری ۱۵ جلسه ستاد مدیریت کرونا و تصویب و اجرای بیش از ۱۷۰ مصوبه اظهار کرد: ۹۶ درصد مردم شهرستان فومن مورد غربالگری سلامت قرار گرفته اند که این امر به ما در مدیریت ویروس کرونا بسیار کمک کرد و بایستی هرچه سریعتر به ۱۰۰ درصد غربالگری در شهرستان دست پیدا کنیم.
فرماندار فومن با بیان اینکه طی ۴۸ ساعت گذشته شاهد اقدام خوبی در سطح شهرستان بودیم اظهار کرد: با حضور اثرگذار ارتش یکبار دیگر کل شهرستان ضدعفونی شد.
وی با قدردانی از اقدامات ارتش، خصوصا هوانیروز در سطح شهرستان اظهار کرد: علاوه بر توزیع اقلام بهداشتی، ۴۰۰ میلیون تومان جهت تجهیز مراکز درمانی اختصاص پیدا کرد.
محسنی بر ضرورت آغاز فعالیت پیمانکار و تکمیل هرچه سریعتر اورژانس بیمارستان تاکید کرد و افزود: از اعتبارات وزارت بهداشت و درمان در این زمینه نهایت استفاده صورت بگیرد.
فرماندار فومن در بخش دیگری از اظهارات خود گفت: کلیه مدارس شهرستان سه روز قبل از بازگشایی با کمک نیروهای مسلح، شهرداری ها و دهیاران ضدعفونی شوند.
وی بر ضرورت ممنوعیت برگزاری جشن نیمه شعبان تاکید کرد و گفت: شهرداری ها آذین بندی شهر را مطابق روال سالهای گذشته انجام دهند اما از برگزاری هرگونه جشن و تجمع در سطح شهر و روستا و برپایی تکایا و پخش نذورات خودداری شود.
محسنی همچنین از هیاتهای مذهبی و خیرین شهرستان درخواست کرد که کلیه کمکهای خود را در قالب بسته های معیشتی بین نیازمندان و محرومان شهرستان توزیع کنند و افزود: میتوان به نیت جشن نیمه شعبان به این طریق از نیازمندان و خانواده های آبرومندی که به دلیل کرونا آسیب دیده اند دستگیری کرد.
حجت الاسلام افتخاری نماینده فومن و شفت در این جلسه با قدردانی از اقدامات صورت گرفته گفت: کرونا شوخی بردار نیست و باید عمق خطر بدون تعارف به دهیاران و اعضای شورا گفته شود.
وی با اشاره به آسیبهای وارده به بخشهای اقتصادی اظهار کرد: از هم اکنون باید به فکر پساکرونا باشیم.
نماینده فومن و شفت گفت: همچنین برای بازگشایی برخی واحدهای صنفی برنامه ریزی به عمل آید زیرا کرونا نباید بهانه ای برای توقف خدمات باشد.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

o_97ecf03f
فرماندار فومن+کرونا
قند پهلو+چای حشمت
شهید انصاری +استاندار
امامزاده  عبدالله کلرم_ فومن+اوقاف
فتح الهی فرماندار
نوغانداری
1e8cc91f-3b25-4363-97da-16e94eedad4f
e346ca58-b5a9-44f3-9a10-cb389f94be16
عزاداری فومن+هیئت
گل محمدی
مواسات