مشاهده مطلب

      ۱۷ فروردین ۱۳۹۹      0             34967      اخبار   Print This Post Print This Post
فلاحتی

آیت الله فلاحتی:

تحقق شعار «جهش تولید» با بهره گیری از ظرفیت جوانان

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه جوان مظهر توانمندی، پویایی و سرزندگی و ابتکار در امور است، گفت: باید از این پتانسیل برای تحقق شعار «جهش تولید» استفاده شود.

به گزارش صفیر گیلان، آیت الله رسول فلاحتی ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، اظهار کرد: «جوان» مظهر توانمندی، پویایی، سرزندگی و ابتکار است که بدون تردید با همت والا و با تکیه بر استعداد خود می‌تواند افتخار آفرین و شگفتی ساز باشد.

امام جمعه رشت با بیان اینکه حمایت از نسل جوان، آینده کشور را تضمین خواهد کرد، تأکید کرد: با بهره گیری از این ظرفیت عظیم که به تعبیر مقام معظم رهبری «موتور محرکه نظام» می‌باشند، می‌توان در عرصه‌ها و میادین مختلف نظام جمهوری اسلامی ایران به رشد و شکوفایی چشمگیری دست یافت.

وی در ادامه ضمن تبریک یازدهم شعبان المعظم فرخنده سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان به ویژه آن دسته از جوانان مؤمن و انقلابی که این روزها در قالب گروه‌های جهادی، در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا قرار گرفته‌اند، افزود: برای همه این آینده سازان عزیز ایران اسلامی از درگاه پروردگار سبحان، موفقیت و سربلندی روزافزون مسئلت دارم.

آیت الله فلاحتی اظهار کرد: در سالی که به عنوان «جهش تولید» از سوی رهبر معظم انقلاب نام گذاری شده است، با همت جوانان غیور و برومند این استان، زمینه‌های پیشرفت و بالندگی هرچه بیشتر استان گیلان در عرصه‌های مختلف را بیش از پیش شاهد باشیم.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عزاداری فومن+هیئت
گل محمدی
مواسات
روز ارتش
تصادف
8c8fcdfc-c79a-4c4f-aa92-16dd92dc4b3eراز
کود الی، شهرداری رشت
فلاحتی+ارتش
علوم پزشکی+ شفت
photo_2020-03-22_06-45-35
باغ-رضوان-کرونا
d8b783ec-288c-48b8-bc3c-c221d8f814d3