مشاهده مطلب

      ۲۰ فروردین ۱۳۹۹      0             35010      اخبار, اقتصادی   Print This Post Print This Post
پلمپ

رئیس اداره صمت شهرستان فومن خبر داد؛

پلمپ واحد‌های صنفی متخلف در فومن به ۳۴ واحد رسید

هاشمی با اشاره به اینکه در جریان گشت زنی بازرسان اداره صمت شهرستان این اداره تا امروز با بیش از 100 واحد صنفی تا امروز 34 پرونده بخاطر تخلف و عدم رعایت قانون به دستگاه قضا معرفی و پلمپ شدند.

به گزارش خبرنگار صفیر گیلان؛همزمان با تغییر نرخ بنزین در کشور و در راستای جلوگیری از افزایش قیمت انواع کالا و خدمات در سطح عرضه، طرح تشدید بازرسی با همکاری سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، بازرسی اداره صمت شهرستان فومن ، بازرسی اصناف و همچنین تعزیرات حکومتی در حال اجراست و با هرگونه تخلف گرانفروشی، احتکار و امتناع از عرضه به طور جدی برخورد می شود.

آمار بازرسی‌های انجام گرفته توسط گشت بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فومن  و همچنین پلیس امنیت و اتاق اصناف  از روز نخست فروردین و همزمان با آغاز شیوع کرونا در کشور و استان در شهرستان اجرایی شد.

به گزارش اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فومن ، در این روز طبق آمار بازرسی ها در سطح شهرستان   که از مرز ۱۰۰ بازرسی گذشت تعداد ۳۴ واحد صنفی پلمپ شد.

هاشمی اظهار کرد؛بعد از ۳۵ بازرسی ۵ قصابی به علت عدم رعایت موازین  بهداشتی  با تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

هاشمی افزود: دو پارچه فروشی و لوازم خانگی به علت عدم رعای قانون نظام صنفی  پلمپ و همچنین ۵ قهوه خانه پلمپ شده که البته تعداد قهوه خانه و قلیان سرا در شهرستان بیشتر از دیگر صنوف پلمپ شده است.

رئیس اداره صمت شهرستان فومن از برخورد قانونی بازرسان اداره اصناف شهرستان با تعویض روغنی و نیز کشف مشروبات الکلی خبر داد و گفت:در راستای مبارزه با کرونا امروز   ۶۰۰۰ ماسک در داروخانه های ماکلوان و گشت و بانکها و ادارات توزیع شد.

هاشمی با اشاره به اینکه در جریان گشت زنی بازرسان اداره صمت شهرستان دو پیمانکارو شرکت برداشت شن و ماسه با حجم برداشت بالا نیز  با تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی شدند گفت: در جریان بازرسی این اداره از بیش از ۱۰۰ واحد صنفی تا امروز ۳۴ پرونده بخاطر تخلف و عدم رعایت قانون به دستگاه قضا معرفی و پلمپ شدند.

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

عزاداری فومن+هیئت
گل محمدی
مواسات
روز ارتش
تصادف
8c8fcdfc-c79a-4c4f-aa92-16dd92dc4b3eراز
کود الی، شهرداری رشت
فلاحتی+ارتش
علوم پزشکی+ شفت
photo_2020-03-22_06-45-35
باغ-رضوان-کرونا
d8b783ec-288c-48b8-bc3c-c221d8f814d3