مشاهده مطلب

      ۲۹ خرداد ۱۳۹۹      0             36503      اخبار, ورزشی   Print This Post Print This Post
فوتبال

خطر در کمین فوتبال ایران ؛

عواقب لغو لیگ برتر چه خواهد بود ؟

پافشاری برخی مدیران باشگاهی در فوتبال ایران برای لغو مسابقات لیگ تبعات جبران‌ناپذیری برای فدراسیون در پی خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی صفیر گیلان؛در شرایطی که به شروع دوباره مسابقات لیگ برتر فوتبال نزدیک می‌شویم، مدیران چند باشگاه لیگ برتری همچنان برای لغو این بازی‌ها پافشاری و تلاش می‌کنند و برگزاری این رقابت‌ها را برنمی‌تابند.

با این حال، در این مورد شایعات نگران‌کننده‌ای به گوش می‌رسد. اگر این طور در نظر بگیریم که تلاش برخی از مدیران باشگاهی به سرانجام برسد و لیگ تعطیل شود، کشور ایران از نگاه مسئولان بین‌المللی فوتبال، به عنوان کشوری ناکام در کنترل شیوع ویروس کرونا لقب می‌گیرد و در آینده، مجوز برگزاری تورنمنت‌ها و میزبانی در رقابت‌های بین‌المللی را از دست می‌دهیم.در شرایطی که به شروع دوباره مسابقات لیگ برتر فوتبال نزدیک می‌شویم، مدیران چند باشگاه لیگ برتری همچنان برای لغو این بازی‌ها پافشاری و تلاش می‌کنند و برگزاری این رقابت‌ها را برنمی‌تابند.در این صورت، فوتبال ایران دچار ضرر هنگفتی می‌شود و شاید تغییر نظر ارگان‌هایی مثل فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا در آینده بسیار سخت باشد. در واقع اگر این پافشاری مدیران باشگاه‎های خصوصی برای لغو مسابقات لیگ ادامه پیدا کند، این احتمال وجود دارد که در ماه‌ها و سال‌های بعد کُلیت فوتبال ایران از نگاه مراجع بین‌المللی زیر سوال برود.

به همین خاطر، حداقل به خاطر جلوگیری از فجایعی شبیه به آن چه توضیح داده شد، مدیران باشگاهی باید رای به ادامه بازی‌ها بدهند و بدون هیچ بهانه‌ای، به لیگ بازگردند.

منبع: میزان

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

o_97ecf03f
فرماندار فومن+کرونا
قند پهلو+چای حشمت
شهید انصاری +استاندار
امامزاده  عبدالله کلرم_ فومن+اوقاف
فتح الهی فرماندار
نوغانداری
1e8cc91f-3b25-4363-97da-16e94eedad4f
e346ca58-b5a9-44f3-9a10-cb389f94be16
عزاداری فومن+هیئت
گل محمدی
مواسات