مشاهده مطلب

      ۲۰ تیر ۱۳۹۹      0             37041      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
مهدوی تبلیغات

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گیلان،

حوزه قرآنی گیلان در تخصیص بودجه نادیده گرفته می شود

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گیلان با انتقاد از عدم تحقق اعتبارات اختصاص یافته به حوزه فعالیت‌های قرآنی گفت: مؤسسات قرآنی مشکلات زیادی دارند.

صفیر گیلان؛حجت‌الاسلام سعید مهدوی عصر امروز در نشست با مدیران مؤسسات و خانه‌های قرآنی شهری و روستایی گیلان، با اشاره به مشکلات خانه‌های قرآن اظهار داشت: در دنیای امروز که دشمنان با تمام توان علیه دین هجمه می‌کنند باید بیشتر به مقوله تشکل‌ها و موسسات قرآنی توجه کنیم.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گیلان با بیان اینکه غربت تشکل‌های قرآنی محسوس است، بیان کرد: باید در تصویب قوانین و سیاست‌ها بیشتر به توسعه و حمایت از موسسات و خانه‌های قرآنی توجه شود و مسئولان برای رفع مشکلات این موسسات اقدامات جدی‌تری انجام دهند.

وی با تاکید بر‌اینکه فعالیت‌های قرآنی علاوه بر پاداش اخروی آثار و برکات دنیوی نیز دارد، خاطرنشان کرد: توجه به قرآن و گسترش فعالیت‌های قرآنی در جامعه بسیاری از بلاها را دور می‌کند و جامعه را به‌سمت سعادتمندی سوق می‌دهد.

مهدوی با بیان اینکه فعالان حوزه قرآنی با عشق و علاقه و با همه وجود خود در این عرصه تلاش می‌کنند تصریح کرد: کشور ما اسلامی است و از همین رو باید به فعالیت‌ها و تشکل‌های قرآنی بیش از این توجه شود.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گیلان با انتقاد از محقق‌نشدن بخش قابل توجهی از اعتبارات  و بودجه اختصاص‌یافته به حوزه فعالیت‌های قرآنی توسط دولت گفت: به‌دلیل کمبود اعتبارات و امکانات نتوانسته‌ایم اقدام موثری در جهت رفع مشکلات خانه‌ها و موسسات قرآنی انجام دهیم.

وی از عدم توجه کافی دولت به سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان دارالقرآن گله کرد و عنوان داشت: موسسات و خانه‌های قرآن با مشکلات زیادی از جمله کمبود امکانات و منابع مواجه هستند و این موضوع زیبنده ایران ‌نیست.

/تسنیم

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

فرماندار فومن+کرونا
قند پهلو+چای حشمت
شهید انصاری +استاندار
امامزاده  عبدالله کلرم_ فومن+اوقاف
فتح الهی فرماندار
نوغانداری
1e8cc91f-3b25-4363-97da-16e94eedad4f
e346ca58-b5a9-44f3-9a10-cb389f94be16
عزاداری فومن+هیئت
گل محمدی
مواسات
روز ارتش