مشاهده مطلب

      ۲۷ تیر ۱۳۹۹      0             37222      اخبار, اقتصادی, خبرهای ویژه   Print This Post Print This Post
وزارت صنعت ، معدن و تجارت

با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت ؛

۱۱ طرح صنعتی در استان گیلان به بهره برداری رسید

۱۱ طرح صنعتی با سرمایه‌گذاری ۹ هزار و ۸۹ میلیارد ریالی با اشتغال زایی مستقیم برای ۸۴۶ نفر نیز با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در استان گیلان افتتاح شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی صفیر گیلان؛ دکتر حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت ، معدن و تجارت در نخستین برنامه از سفر به گیلان با همراهی دکتر ارسلان زارع استاندار، عصر امروز (چهاشنبه) همزمان با هفته ششم از پویش تولید، تداوم امید از طرح توسعه داخلی سازی قطعات شرکت یادشده در شهر صنعتی رشت که قطعات پلاستیکی خودرو تولید می‌کند، بازدید و آن را رونمایی کردند.
همچنین یک واحد تولیدی که کفپوش پنج و سه بعدی خودرو تولید می‌کند، با حضور دکتر حسین مدرس خیابانی و با همراهی دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان در شهر صنعتی رشت مورد بهره‌برداری قرار گرفت. برای این واحد که به منظور تولید کفپوش خودرو ( تخت و غیر تخت) از پلی اتیلن در زمینی به مساحت بیش از سیزده هزار مترمربع و با زیربنای حدود شش هزار مترمربع احداث شده، توسط بخش خصوصی ۶۷ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است. این واحد تولیدی با ظرفیت تولید سالیانه ۴ میلیون و پانصدهزار متر مربع کفپوش خودرو برای ۱۴۷ نفر شغل ایجاد کرده است.
افتتاح شرکت گیل آرا بافت کاسپین (تولید انواع کف پوش پنج و سه بعدی خودرو)، افتتاح طرح توسعه شرکت ایران رادیاتور (تولید قطعات کولرهای گازی)، افتتاح طرح توسعه شرکت آرین تخته (تولید MDF و انواع اوراق فشرده) و بهره برداری همزمان هشت واحد تولیدی در سطح استان شامل طرح توسعه شرکت های تولید دستکش نخی روکش دار، شرکت تولید خودتراشی پلاستیکی، طرح توسعه شرکت تولید انواع دستکش نخی روکش دار، شرکت بسته بندی عسل، طرح توسعه شرکت تولید قوطی آلومینیومی، طرح توسعه صنایع غذایی تولید کننده چای و دمنوش، شرکت تولید انواع الکتروموتور و طرح توسعه شرکت تصفیه و بسته بندی انواع روغن از دیگر برنامه‌های سفر نیم روزه سرپرست وزارت صمت به گیلان است.
با افتتاح این طرح‌ها که با سرمایه‌گذاری ۹ هزار و ۸۹ میلیارد ریالی به مرحله بهره برداری می رسد، برای ۸۴۶ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی شده است.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

فرماندار فومن+کرونا
قند پهلو+چای حشمت
شهید انصاری +استاندار
امامزاده  عبدالله کلرم_ فومن+اوقاف
فتح الهی فرماندار
نوغانداری
1e8cc91f-3b25-4363-97da-16e94eedad4f
e346ca58-b5a9-44f3-9a10-cb389f94be16
عزاداری فومن+هیئت
گل محمدی
مواسات
روز ارتش