مشاهده مطلب

      ۰۹ مرداد ۱۳۹۹      0             37606      اخبار   Print This Post Print This Post
تبلیغات اسلامی گیلان

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی گیلان،

پانزدهمین دوره آزمون اعطای مدرک تخصصی حافظان قرآن کریم برگزار می‌شود

مرحله نخست پانزدهمین دوره آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی حافظان قرآن کریم برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی صفیر گیلان؛حجت‌الاسلام محمد پورشعبانعلی امروز با اشاره به اینکه مرحله نخست پانزدهمین دوره آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تحصصی حافظان قرآن کریم با حضور ۱۴۵ نفر که برای شرکت در آزمون ثبت‌نام نموده‌اند برگزار می‌شود، اظهار داشت: شرکت‌کنندگان در این آزمون حافظان ۱۰ جز، ۲۰ جز و کل قرآن کریم هستند.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه افرادی که در این مرحله موفق به کسب نمره قبولی شوند به مرحله دوم آزمون که به صورت شفاهی برگزار می‌شود راه پیدا می‌کنند، تصریح کرد: این آزمون در نیمه دوم آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه به پذیرفته شدگان در دو مرحله آزمون، مدارک هم‌تراز دیپلم (حافط ۱۰ جز)، فوق‌دیپلم (۲۰ جز) و لیسانس و فوق لیسانس و دکتری (حافظ‌کل) اعطا خواهد شد.

پورشعبانعلی با اشاره به اینکه این آزمون روز جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۹ صبح در سالن تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت واقع در پل‌طالشان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: نتیجه آزمون مرحله نخست در تاریخ پنجم مهرماه از طریق سایت سازمان دارالقرآن الکریم به نشانی www.telavat.com اعلام خواهد شد.

وی تاکید کرد: در این آزمون که با رعایت دقیق فاصله اجتماعی و بر اساس دستورالعمل‌های بهداشتی انجام خواهد شد همراه داشتن ماسک و دستکش بهداشتی الزامی است.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

فرماندار فومن+کرونا
قند پهلو+چای حشمت
شهید انصاری +استاندار
امامزاده  عبدالله کلرم_ فومن+اوقاف
فتح الهی فرماندار
نوغانداری
1e8cc91f-3b25-4363-97da-16e94eedad4f
e346ca58-b5a9-44f3-9a10-cb389f94be16
عزاداری فومن+هیئت
گل محمدی
مواسات
روز ارتش