مشاهده مطلب

      ۲۷ آذر ۱۳۹۵      1             660      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
%d9%81%d8%b19

فرماندار فومن در حاشیه جشنواره بومی و محلی

جشنواره ها در حفظ و گسترش فرهنگ،اداب و رسوم تاثیر گذارند/ایجاد نشاط اجتماعی از وظایف مسئولان اجرایی /در هر شهری باشم وظیفه ام خدمت به مردم است

به گزارش اختصاصی صفیر گیلان ،فرماندار فومن درحاشیه جشنواره اربا دوشاو در با اشاره به اینکه برگزاری چنین جشنواره هایی می تواند در حفظ ،گسترش احیاءفرهنگ و اداب و رسوم مردم منظقه تاثیر گزار باشد گفت:با وجود اسیبهای اجتماعی کنونی جامعه ایجاد نشاط اجتماعی از اقدامات و وظایف مسئولان اجرایی است

 

به گزارش اختصاصی صفیر گیلان ،فرماندار فومن درحاشیه  جشنواره اربا دوشاو در  با اشاره به اینکه برگزاری چنین جشنواره هایی می تواند در حفظ ،گسترش احیاء فرهنگ و اداب و رسوم مردم منظقه تاثیر گزار باشد گفت:با وجود اسیبهای اجتماعی کنونی جامعه ایجاد نشاظ اجتماعی از اقدامات و  وظایف مسئولان اجرایی است.

به گزارش صفیر گیلان از فومن،میر شمس مومن زاده فرماندار فومن در جشنواره اربا دوشاو در روستای دارباغ شهرستان فومن ضمن تبریک میلاد پیامبر اکرم و عید بزرگ گفت:جا دارد که من به نوبه خود از شورای روستا دارباغ و از  مسئول برگزار کننده جشنواره جناب قنبر زاده  و نیز از هنرمندان عزیزی که با جذابیت خاص  کار خود  در بهتر برگزار شدن جشنواره تلاش کردند تقدیر و تشکر کنم.

میر شمس مومن زاده برگزاری چنین جشنواره هایی را در حفظ،نگهداری،گسترش و احیاءفرهنگ مردم منظقه تاثیر گزار خواند و گفت:با وجود اسیبهای اجتماعی ایجاد چنین نشاط اجتماعی از اقدامات مهم است که مسئولان اجرایی   باید در برنامه های خود مبذول دارند.

فرماندار فومن ضمن تشکر از برگزار کنندگان و عزیزان هنرمند  گفت:شما عزیزان به ایفای مسئولیت ما کمک می کنید .

وی ضمن ارزوی سلامتی و نشاط برای مردم  و عوامل اجرایی تاکید کرد:ما اعلام امادگی می کنیم تا عزیزانی مثل قنبر زاده برنامه های این چنینی  را تخت حمایت و پشتیبانی مسئولان اجرایی بیشتر کنند واین خدمت به مردم عزیز وظیفه ماست.

فرماندار فومن در حاشیه جشنواره گفت: من کارمند دولت هستم و هر جا مقدور شود خدمت می کنمو در حال حاضر در شهرستان فومن هستم و اگر در شهر دیگری باشم باز وظیفه ام خدمت است و این خدمت یکسان برای مردم استانم است.

مومن زاده تصریح کرد؛اعتقادبه حمایت از این برنامه امدم و نیاز داریم برای ارتقاء نشاط اجتماعی از این جشنواره ها حمایت کنیم.

%d9%81%d8%b12%d9%81%d8%b14%d9%81%d8%b13%d9%81%d8%b17%d9%81%d8%b19%d9%81%d8%b111%d9%81%d8%b15

تهیه گزارش؛زلیخا صفری

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

شهید انصاری +استاندار
امامزاده  عبدالله کلرم_ فومن+اوقاف
فتح الهی فرماندار
نوغانداری
1e8cc91f-3b25-4363-97da-16e94eedad4f
e346ca58-b5a9-44f3-9a10-cb389f94be16
عزاداری فومن+هیئت
گل محمدی
مواسات
روز ارتش
تصادف
8c8fcdfc-c79a-4c4f-aa92-16dd92dc4b3eراز