مشاهده مطلب

      ۲۰ شهریور ۱۳۹۶      ۰             9262      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
استاندار گیلان:

خاطرات شهدای گیلانی مدافع حرم منتشر شود/حفظ عزت، استقلال و اقتدار کشورمان از خطوط قرمز ما است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان؛ دکتر نجفی در در نشست  شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدسبا تبریک عیدغدیرخم؛ عید امامت و ولایت اظهار کرد: […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان؛ دکتر نجفی در در نشست  شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدسبا تبریک عیدغدیرخم؛ عید امامت و ولایت اظهار کرد: انقلاب اسلامی با نام امام خمینی (ره) و شهدای راه امام عجین است.

وی گفت: حفظ عزت، استقلال و اقتدار کشورمان از خطوط قرمز ما است و ما وظیفه داریم برای حفظ ارزش های اصیل ایران اسلامی که مصداق آن در سیمای زندگی شهدای بدو انقلاب تاکنون قابل مشاهده است، تلاش کنیم و همواره یادآور رشادت ها و ایثارگری های آن ها باشیم.

استاندار گیلان این وظیفه مهم را متوجه دولت مردان و صاحب منصبان دانست و خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده شهداء محدود به زمان خاصی نیست و بایستی همواره در دستور کارمان باشد؛ بنده به شخصه در حد توانم انجام وظیفه نموده و این کار را ادامه خواهم داد.

دکتر نجفی  تصریح کرد: البته بهتر است در ایام مختلف به شهداء مربوط به همان ایام بطور ویژه  پرداخته شود.

وی خطاب به خانواده شهداء گفت: شایسته است اگر خاطراتی از شهداء مدافع حرم موجود است بصورت کتاب تهیه شود تا نسل جدید بتوانند از آن بهره ببرند.

وی بابیان اینکه نهادینه‌سازی فرهنگ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در دانشگاه‌ها و ارائه واحدهای درسی برای دانشجویان از کارهای بسیار نیک و مطلوب است، گفت: نتیجه این کار خوب فرهنگی و نهادینه‌سازی آن در درازمدت تاثیرگذار است.

دکتر نجفی افزود : هفته دفاع مقدس امسال با ماه محرم مقارن شده است و باید دقت بیشتری در برگزاری برنامه‌ها داشته باشیم.

 استاندار گیلان  افزود: این تقارن فرصت و ظرفیت مناسبی را برای ترویج فرهنگ حماسی و عاشورایی ایجاد می‌کند که امیدواریم شاهد رحمت و برکات الهی در استان شویم.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

*

code