مشاهده مطلب

      ۱۹ اسفند ۱۳۹۸      ۰             34432      اخبار, فرهنگی و اجتماعی   Print This Post Print This Post
واکنش شهرداری رشت به اظهارات جعفرزاده ایمن آبادی،

دفن اجساد فوت شدگان کرونایی روی هم کذب محض است

صفیر گیلان، شهرداری رشت در پی اظهارات غلامعلی جعفر زاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی درباره آمار بالای زیاد فوت شدگان و دفن روی هم اجساد فوت شدگان کرونایی در آرامستان، […]

صفیر گیلان، شهرداری رشت در پی اظهارات غلامعلی جعفر زاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی درباره آمار بالای زیاد فوت شدگان و دفن روی هم اجساد فوت شدگان کرونایی در آرامستان، اظهار کرد: با توجه به بازتاب گسترده این اظهارات در رسانه‌ها و فضای مجازی و ایجاد ترس و وحشت بین مردم، شهرداری رشت این گفته‌ها را تکذیب می‌کند.

همچنین شهرداری رشت برای روشن شدن اذهان عمومی از نماینده شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی خواست با حضور در باغ رضوان همه مراحل کار کفن و دفن را از نزدیک مشاهده کند.

در این پیام آمده است اظهارات مهندس جعفر زاده با واقعیت مطابقت ندارد و سازمان آرامستان های شهرداری نیز با نهایت دقت و رعایت همه مسائل شرعی و موازین بهداشتی، مطابق پروتکل موجود نسبت به دفن اجساد قربانیان کرونا در باغ رضوان اقدام می‌کند.

بدیهی است هر گونه اظهارنظر غیر کارشناسانه در شرایط موجود نه تنها مشکلی از مشکلات متعدد این روزهای مردم حل نمی‌کند، بلکه می‌تواند بر دامنه التهابات اجتماعی بیفزاید و در جامعه ترس و هراس بی مورد ایجاد کند.

گفتنی است غلامعلی جعفرزاده نماینده رشت در مجلس در گفتگویی اعلام کرده است، قبرستان‌های گیلان دیگر جا ندارد و اجساد روی هم دفن می‌شود؛ بهتر است این فرد به جای اظهارات غیر واقعی به عنوان نماینده رشت فکری به حال مردم کند و باری از مشکلات مردم بردارد.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

*

code