مشاهده مطلب

      ۱۷ شهریور ۱۳۹۹      ۰             38880      اخبار, ورزشی   Print This Post Print This Post

مشکلات تیم ریشه دار سپیدرود به صورت ریشه ای حل شود

فرماندار رشت در نشست با مدیر کل ورزش و جوانان گیلان،

به گزارش صفیر گیلان ؛کارگروه تخصصی به منظور بررسی و رفع مشکلات تیم سپیدرودبا حضور مدیر کل ورزش و جوانان گیلان و با حضور مهندس فتح اللهی فرماندار شهرستان رشت  در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان گیلان برگزار شد ، مریم بخشی مدیرکل ورزش  و جوانان گیلان با تأکید بر لزوم همفکری و استفاده از همه ظرفیتها جهت حل مشکلات تیم سپیدرود گفت : باید هر چه سریعتر و با کمک و حمایتهای مهندس فتح اللهی فرماندار محترم شهرستان رشت مشکلات مالکیتی و مالی این تیم حل شود و دست به دست هم دهیم تا با یاری همدیگر مشکلات این تیم بیش از این نشود .

مدیر کل ورزش و جوانان گیلان ، حمایت از تیم ریشه دار سپیدرود را وظیفه خود دانست و گفت : در همین راستا در کارگروهی تخصصی به صورت کارشناسی مشکلات این تیم را بررسی و تصمیمات دقیق و کارشناسی بزودی اتخاذ خواهد شد .

مشکلات سپیدرود به صورت ریشه ای حل شود

مهندس علی فتحی اللهی فرماندار شهرستان رشت در  نشست بررسی مسائل و مشکلات تیم سپیدرود  که با حضور مدیر کل ورزش و جوانان گیلان برگزار شد، با تاکید بر لزوم توجه به مسائل فرهنگی و ورزشی شهرستان در کنار مسائل و مشکلات عمرانی و خدماتی، گفت: ورزش در ایجاد شور و نشاط اجتماعی در جامعه بسیار موثر است و در این میان برخی ورزش ها مانند فوتبال، تاثیر شگرفی در نشاط اجتماعی دارد.

وی نقش آفرینی تیم های پرطرفدار و ریشه داری همچون سپیدرود را در ایجاد نشاط در جامعه دو چندان دانست و افزود: شکست و یا پیروزی تیم هایی مانند سپیدرود، می تواند موجب خوشحالی و یا ناراحتی تعداد زیادی از طرفداران پرشمار آنها شود و در همین راستا وظیفه داریم به دنبال رفع دغدغه های این تیم باشیم و برای حل ریشه ای مشکلات این تیم به صورت کارشناسی هر چه سریعتر اقدامات اساسی انجام دهیم .
وی افزود : در همین راستا نیاز است کارگروهی تخصصی در محدوده زمانی مشخص نسبت به بررسی و کارشناسی مشکلات این تیم و ارائه راهکار جهت حل آنها اقدام کند.
مریم بخشی مدیرکل ورزش  و جوانان گیلان نیز در این نشست با تأکید بر لزوم همفکری و استفاده از همه ظرفیتها جهت حل مشکلات تیم سپیدرود، گفت : باید هر چه سریعتر و با کمک و حمایتهای مهندس فتح اللهی فرماندار محترم شهرستان رشت مشکلات مالکیتی و مالی این تیم حل شود و دست به دست هم دهیم تا با یاری همدیگر مشکلات این تیم بیش از این نشود .
مدیر کل ورزش و جوانان گیلان ، حمایت از تیم ریشه دار سپیدرود را وظیفه خود دانست و گفت : در همین راستا در کارگروهی تخصصی به صورت کارشناسی مشکلات این تیم را بررسی و تصمیمات دقیق و کارشناسی به زودی اتخاذ خواهد شد .

 

 

photo_2020-09-05_13-44-07

photo_2020-09-05_13-44-10

photo_2020-09-05_13-44-21

photo_2020-09-05_13-44-10 (2)

photo_2020-09-05_13-44-09

photo_2020-09-05_13-44-08

 

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

*

code