امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 14 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 محرم 1444
شناسه خبر : 7255
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 12 تیر 1396 - 13:55 | 1522 بازدید | ارسال توسط :

توزیع ۱۰۰ کلاه ایمنی بین موتور سواران/آموزش مهمترین عامل کاهش تصادفات است/ تا امروز هیچ گونه افزایش نرخ در تاکسی نداشتیم

به گزارش اختصاصی صفیر گیلان از شفت؛رئیس پایانه های حمل و نقل غرب گیلان در جلسه شورای ترافیک این شهر   با اشاره به  اینکه خوشبختانه با انجام برنامه های آموزشی شاهد کاهش تصادفات عابران و موتورسواران در شهرستان شفت هستیم، گفت: با اختصاص اعتبارات لازم تاکنون در پنج روستای بخش مرکزی دوره های آموزشی […]

توزیع ۱۰۰ کلاه ایمنی بین موتور سواران/آموزش مهمترین عامل کاهش تصادفات است/ تا امروز هیچ گونه افزایش نرخ در تاکسی نداشتیم

به گزارش اختصاصی صفیر گیلان از شفت؛رئیس پایانه های حمل و نقل غرب گیلان در جلسه شورای ترافیک این شهر   با اشاره به  اینکه خوشبختانه با انجام برنامه های آموزشی شاهد کاهش تصادفات عابران و موتورسواران در شهرستان شفت هستیم، گفت: با اختصاص اعتبارات لازم تاکنون در پنج روستای بخش مرکزی دوره های آموزشی برگزار شده است.

سید مرتضی عظیمی با اعلام این خبر که تا امروز بیش از ۱۰۰ کلاه ایمنی بین موتور سواران توزیع شده افزود:برگزاری چنین دروه های آموزشی می تواند  بسیار تأثیرگذار باشد.

وی به فوت هفت نفر موتور سوار در تصادفات سال ۹۴ در شهرستان اشاره کرد وگفت : خوشبختانه در سال ۹۵ هیچ تصادف فوتی رخ نداده و آمار امسال نیز تاکنون ازسوی پزشکی قانونی اعلام نشده است.

رئیس پایانه های حمل و نقل غرب گیلان  به اجرای طرح ایمن سازی مدارس حاشیه راه های اصلی اشاره و تصریح کرد؛ با کمک آموزش و پرورش و اعتبارات اختصاص یافته از سوی شهرستان و استان بیش از تعهدات درنظر گرفته شده دوره آموزشی برگزار شده است.

عظیمی با بیان اینکه ایمن سازی ادوات کشاورزی امسال برای نخستین بار با حضور پیمانکاران برگزار شد، تصریح کرد: تردد این ادوات در سطح معابر ایجاد خطر و حادثه کرده و به همین منظور در سطح شهرستان دوره های آموزشی در بخش جیرده، صیقل کومه و پنج روستای تابعه انجام شد.

ایشان با اشاره به اینکه تا امروز هیچ گونه افزایش نرخ در تاکسی نداشتیم، گفت: باید با هرگونه تخلفی در این زمینه برخورد شود.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد