امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 13 June , 2021
امروز : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ - 4 ذو القعدة 1442
شناسه خبر : 44909
  پرینتخانه » اخبار, اخبار برگزیده (اسکرول پایین اسلایدر), سیاسی, صومعه سرا تاریخ انتشار : ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۷ | 27 بازدید | ارسال توسط :
دلخوش:

اثر گذاری مشارکت گسترده در انتخابات در معادلات دیپلماتیک جهان با ما

صفیر گیلان؛سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با تاکید براینکه مشارکت گسترده در انتخابات مسئله ای حائز اهمیت است، گفت: نباید به دلیل مشکلات صحنه انتخابات را ترک کنیم.

اثر گذاری مشارکت گسترده در انتخابات در معادلات دیپلماتیک جهان با ما

به گزارش پایگاه خبری صفیر گیلان؛سید کاظم دلخوش اباتری در گفت و گو با خبرنگاران با تاکید بر  اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو گفت: علی رغم تمام  مشکلات همچون شیوع کرونا و مدیریت ضعیف باید توجه کنیم این کشور برای خود مردم است و مسئولین نظام هم از خود مردم هستند، بر همین اساس به هر میزان حضور مردم در پای صندوق های رای پرشورتر باشد و میزان تعرفه ها بیانگر حضور گسترده مردم باشد قطعا این مهم در معادلات دیپلماتیک سیاسی و اقتصادی جهان با ما تاثیرگذار خواهد بود.

وی افزود: نباید به این بهانه که برخی مدیریت ها ضعیف است صحنه انتخابات را ترک کنیم، صحنه انتخابات و این کشور برای همه مردم است، این مردم باید در تعیین سرنوشت خود مشارکت داشته باشند و توجه کنند که عدم حضور مشکلی را حل نمی کند.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس درباره اینکه چگونه می توان انگیزه مردم برای مشارکت در انتخابات را برانگیخت؟ گفت: شرایط تحریم، ضعف مدیریت ها در برخی از بخش ها، مشکلات و شرایط کرونایی همه و همه موجب شده مردم دلخور باشند، همه ما هم شاهد این مباحث و مشکلات هستیم، ولی هر کسی که خود را دغدغه مند می داند باید به مردم و جامعه آگاهی رسانی کند که وجود این مشکلات دلیل خوبی نیست که ما صحنه انتخابات را ترک کنیم.

دلخوش گفت: به هر میزان کنار بنشینیم دشمنان این آب و خاک بیشتر به جلو می آیند هر که به خاک و وطن خود علاقه مند است باید در این عرصه حضور پر شور داشته باشد.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد