امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Friday, 28 January , 2022
امروز : جمعه, ۸ بهمن , ۱۴۰۰ - 25 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 14167
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, اخبار ویژه (اسلایدر بالای صفحه), رشت, گیلان تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۵ | 31 بازدید | ارسال توسط :
گل احضار خبر داد

اجرای عملیات آسفالت با اولویت محلات کم برخوردار در منطقه چهار رشت

صفیر گیلان؛مریم گل احضار مدیر منطقه چهار شهرداری رشت از اجرای عملیات آسفالت با اولویت محلات کم برخوردار خبر داد و گفت: رفع نیاز شهروندان اولویت اصلی مدیریت شهری است.

اجرای عملیات آسفالت با اولویت محلات کم برخوردار در منطقه چهار رشت

به گزارش صفیر گیلان از رشت؛مریم گل احضار مدیر منطقه چهار شهرداری رشت امروز یکشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۰ مهمترین اقدامات هشت ماهه آسفالت در محدوده این منطقه که به انجام رسیده را برشمرد و اظهار داشت: شهرداری منطقه چهار همگام با سایر مناطق، آسفالت معابر را با اولویت مناطق حاشیه‌ای و کم‌برخوردار اجرایی کرده است.

مدیر منطقه چهار شهرداری رشت رفع نیاز شهروندان را اولویت مدیریت شهری خواند و با بیان اینکه در طرح آسفالت محلات کم برخوردار بسیاری از خیابانها و معابر منطقه چهار شهری بهسازی شده است، تصریح کرد: طبق دستور ابلاغی شهرداری ذیل برنامه “عزم خدمت” روند بهبود آسفالت معابر و مسیرهای دسترسی که موجبات رضایت شهروندان را هم در پی داشته است، همچنان استمرار پیدا خواهد کرد.

گل احضار در ادامه به برخی از اقدامات شهرداری منطقه چهار اشاره کرد و گفت: روکش آسفالت در خیابان نامجو، بلوار شیون فومنی، خیابانهای جمهوری و نوبهار، کوچه های ۱۷ و ۱۸ همچنین بن بست نهم و دهم در شهرک حمیدیان عملیاتی شد.

 

شهردار منطقه چهار شهرداری رشت همچنین از روکش آسفالت خیابان چمران واقع در بلوار شهید افتخاری، کوچه سجاد در خیابان خرسندی، کوچه دوم در خیابان باقرالعلوم یک، کوچه های جعفری و کاظمی در ۲۰ متری معلولین و کوچه‌های گلستان سوم در شهرک حمیدیان خبر داد و افزود: روکش آسفالت در کوچه های بابایی، باهنر، دانش، تیزهوش، فجر و خوشحال در بلوار شهید افتخاری نیز به انجام رسیده است.

 مریم گل احضار ترمیم نوارهای حفاری کوچه برادران حسینی واقع در لاین کندروی بلوار افتخاری قبل از بلوار تندگویان را از دیگر اقدامات شهرداری منطقه چهار ذکر کرد و بیان داشت: این عملیات در مناطقی نظیر کوچه ۱۳ و حافظ واقع در شهرک فجر، کوچه های ۹، ۱۰ و ۱۲ در خیابان امیر کبیر، کوچه عطاشفیعی واقع در بلوار نامجو، کوچه رهبر در بلوار شیون فومنی و کوچه های هفتم و رهنما در خیابان شهید نظری نیز اجرایی شده است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد