امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 27 September , 2021
امروز : دوشنبه, ۵ مهر , ۱۴۰۰ - 20 صفر 1443
شناسه خبر : 7915
  پرینتخانه » اخبار تاریخ انتشار : ۰۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۶ | 2158 بازدید | ارسال توسط :

اختصاص ۱۷ تا ۲۰ درصد از درآمد نفت و گاز به آموزش و پرورش استان گیلان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان،مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: با مصوبه کمیته برنامه ریزی استانداری ۱۷ الی ۲۰ درصد از دو درصد درآمد نفت و گاز به آموزش و پرورش استان گیلان اختصاص یافت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان به نقل از  روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش […]

اختصاص ۱۷ تا ۲۰ درصد از درآمد نفت و گاز به آموزش و پرورش استان گیلان
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان،مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: با مصوبه کمیته برنامه ریزی استانداری ۱۷ الی ۲۰ درصد از دو درصد درآمد نفت و گاز به آموزش و پرورش استان گیلان اختصاص یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان به نقل از  روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، مهدی حاجتی با اعلام این خبر گفت: در جلسه کمیته برنامه ریزی استان ،برای چهارمین سال پیاپی از محل دو درصد درآمد نفت و گاز ، ۱۷ تا ۲۰ درصد به آموزش و پرورش گیلان اختصاص یافت.

وی با تشکر از استاندار و سایر اعضا به دلیل  حمایت های همه جانبه از آموزش و پرورش، خاطرنشان کرد: منابع حاصل از این مصوبه در ساخت ، تعمیر و تجهیز مدارس صرف خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش اظهار امیدواری کرد با مساعدت فرمانداران و تلاش های روسای ادارات آموزش و پرورش در جلسات  کمیته های برنامه ریزی شهرستان ها، این منابع، کامل ،  به ادارات آموزش و پرورش مناطق  اختصاص یابد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد