امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 18 January , 2022
امروز : سه شنبه, ۲۸ دی , ۱۴۰۰ - 15 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 8728
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۰۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۶ | 3905 بازدید | ارسال توسط :

افتتاح همزمان ۱۴ پروژه برق رسانی در بخش احمدسرگوراب شهرستان شفت

  به گزارش صفیر گیلان ، در سومین روز از هفته دولت  و با حضور محمدرضا محسنی فرماندار شفت و نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی  ۱۴ پروژه برق رسانی با هدف تأمین برق مطمئن و افزایش ضریب اطمینان شبکه به صورت همزمان با اعتباری بالغ بر ۶۰۷۰میلیون ریال در بخش احمدسرگوراب […]

افتتاح همزمان ۱۴ پروژه برق رسانی در بخش احمدسرگوراب شهرستان شفت

 

به گزارش صفیر گیلان ، در سومین روز از هفته دولت  و با حضور محمدرضا محسنی فرماندار شفت و نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی  ۱۴ پروژه برق رسانی با هدف تأمین برق مطمئن و افزایش ضریب اطمینان شبکه به صورت همزمان با اعتباری بالغ بر ۶۰۷۰میلیون ریال در بخش احمدسرگوراب این شهرستان به بهره برداری رسید .

در ادامه برنامه های امروز یک رشته آسفالت راه روستایی در دوبخشر با اعتباری بالغ بر ۲۹۷۰میلیون ریال به بهره برداری رسید و یک دهنه پل نیز در شهر احمدسرگوراب با اعتبار تخصیص یافته ۶۳۰ میلیون ریال افتتاح شد.

در پایان نیز۵واحد خانه مسافر در روستای گردشگری خرمکش با اعتباری افزون بر ۴ میلیارد ریال به بهره برداری رسید و یک باب خانه عالم نیز در روستای لپوندان با اعتباری افزون بر ۹۵۰ میلیون ریال افتتاح شد .

شایان ذکر است در هفته دولت امسال ۷۸ پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری افزون بر ۱۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در شهرستان شفت به بهره برداری خواهد رسید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد