امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 14 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 محرم 1444
شناسه خبر : 10402
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 16 مهر 1396 - 15:30 | 1954 بازدید | ارسال توسط :

امینت لازمه و پیشنیاز توسعه استان است/ نیروی انتظامی مظهر امنیت است

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر  گیلان؛ دکتر مصطفی سالاری در مراسم صبحگاه نیروی انتظامی که به مناسبت هفته‌ی نیروی انتظامی برگزار شده بود با گرامیداشت این هفته افزود: به شهدای جان برکف نیروی انتظامی که در دفاع از اسلام، نظام اسلامی و میهن جان خود را نثار کردند درود می‌فرستیم. وی هفته‌ی نیروی انتظامی […]

امینت لازمه و پیشنیاز توسعه استان است/ نیروی انتظامی مظهر امنیت است

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر  گیلان؛ دکتر مصطفی سالاری در مراسم صبحگاه نیروی انتظامی که به مناسبت هفته‌ی نیروی انتظامی برگزار شده بود با گرامیداشت این هفته افزود: به شهدای جان برکف نیروی انتظامی که در دفاع از اسلام، نظام اسلامی و میهن جان خود را نثار کردند درود می‌فرستیم.

وی هفته‌ی نیروی انتظامی را فرصت مغتنمی برای قدردانی از همه‌ی نیروهای خدوم این عرصه دانست و خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی در کنار نیروهای دیگر نظامی در همه‌ی عرصه‌ها باعث امنیت کشور و استان هستند.

2598593

نماینده عالی دولت در گیلان امینت را لازمه و پیشنیاز توسعه دانست و گفت: بحمدا… مردم قدردان این امنیت و فداکاری‌ها هستند و خود را مکلف به همکاری در جهت تداوم و پایداری آن می‌دانند.

وی حضور نیروی انتظامی در تمام عرصه‌ها را نشان از اثرگذاری اقدامات آنان ارزیابی کرد و اظهار داشت: در این هفته باید از تمام زحمات نیروی انتظامی که در سرما، گرما و روزهای تعطیل سال در حال خدمت به مردم هستند قدردانی کنیم.

دکتر سالاری با اشاره به اینکه حفظ امنیت محصول یک کار همگانی بویژه با همراهی مردم است افزود: در این میان مظهر امنیت نیروی انتظامی است که با مشارکت اقشار مختلف به ثمر می‌نشیند.

وی همچنین از همراهی و همکاری خانواده‌های نیروهای انتظامی نیز قدردانی کرد و گفت: احترام به نیرو‌های انتظامی در عرصه‌های مختلف احترام به امنیت جامعه و مردمی است که این امنیت برای آنان فراهم می‌شود.

استاندار گیلان از ایجاد فضای آرام در استان گیلان که مرهون تلاش‌های نیروهای نظامی و انتظامی است قدردانی کرد و گفت: وجود آرامش و امنیت موجود در استان می‌تواند شرایط را برای رونق اشتغال، سرمایه‌گذاری و رفع مشکلات معیشتی مردم فراهم ‌کند.

وی با بیان اینکه همه باید با تمامی امکانات از نیروی انتظامی پشتیبانی نماییم گفت: این پشتیبانی به منظور این است تا وظیفه‌ی خطیر و اثربخش نیروی انتظامی روز به روز بهتر از گذشته محقق شود.

نماینده عالی دولت در گیلان گفت: تلاش‌هایی که با مشارکت اقشار مختلف و با محوریت نیروی انتظامی انجام می‌گیرد با دعای خیر مردم و کمک خالصانه‌ی آنان پیش می‌رود.

در این مراسم همچنین از  خانواده شهدای نیروی انتظامی و نیز کارکنان بازنشسته و نمونه‌ی نیروی انتظامی قدردانی شد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد