وزیر آموزش و پرورش با همراهی استاندار و رئیس مجمع نمایندگان گیلان از پروژه نیمه تمام سالن فرهنگیان و هنرستان ماندگار شهیدچمران در رشت بازدید کرد.

به گزارش صفیر گیلان ؛ یوسف نوری وزیرآموزش و پرورش صبح امروز (پنجشنبه) در ادامه سفر به گیلان با همراهی اسدالله عباسی استاندار، محمدرضا احمدی سنگری رئیس مجمع نمایندگان و شماری از نمایندگان گیلان و مسئولان استان، از پروژه نیمه تمام سالن اجتماعات یک هزار نفره فرهنگیان رشت بازدید به عمل آورد.

احداث این پروژه در زمینی به مساحت هشت هزار مترمربع، با ۱۲ هزار مترمربع زیربنا، از سال ۱۳۸۰ آغاز شده و اکنون دارای ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی است.

وزیر آموزش و پرورش همچنین با همراهی استاندار و رئیس مجمع نمایندگان گیلان و دیگر مسئولان، با حضور در هنرستان ماندگار شهید چمران رشت، ضمن ادای احترام به یادمان شهدا و گفت و گو با دانش آموزان و اولیای مدرسه، از نمایشگاه دستاوردهای فنی و حرفه ای و کارگاه های تخصصی این هنرستان بازدید کرد.

دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه رشت،  حضور در منزل خانواده معظم شهید ، شرکت در جلسه شورای آموزش و پرورش استان و دیدار با جامعه فرهنگیان از جمله برنامه های سفر یک روزه وزیر آموزش و پرورش به گیلان است.

1_1

photo144132780478283303(1)

photo144132780478283371