امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 18 September , 2021
امروز : شنبه, ۲۷ شهریور , ۱۴۰۰ - 11 صفر 1443
شناسه خبر : 46996
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, اخبار برگزیده (اسکرول پایین اسلایدر), گیلان تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۴ | 37 بازدید | ارسال توسط :
مهندس حسین اکبر،

بالغ بر ۶۰ کیلومتر شبکه گاز در گیلان اجرا شده است

با انجام عملیات شبکه گذاری در سه ماه ابتدایی سال ۱۴۰۰، بالغ بر ۶۰ کیلومتر به مجموع خطوط شبکه تغذیه و توزیع گاز در گیلان افزوده شده است.

بالغ بر ۶۰ کیلومتر شبکه گاز در گیلان اجرا شده است

وی با بیان این خبر افزود: هم اکنون مجموع طول شبکه تغذیه و توزیع گاز در استان به بیش از ۲۱ هزار و ۴۰۰ کیلومتر افزایش یافته است که این مسئله لزوم بازرسی و تعمیرات مستمر تاسیسات و خطوط گاز را ضروری تر از گذشته می سازد.

حسین اکبر همچنین از نصب بالغ بر ۲ هزار و ۵۰۰ انشعاب جدید گاز در بهار امسال خبر داد و گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۸ درصد افزایش داشته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان بیان کرد: با اجرای این عملیات در سه ماهه اول سال جاری، تعداد علمک های گاز در سطح گیلان به بیش از ۶۱۰ هزار انشعاب رسیده است.

وی گفت: با اجرای عملیات شبکه گذاری و نصب انشعابات گاز در بهار امسال، ۷ هزار و ۲۵۰ مشترک جدید به جمع مصرف کنندگان گاز طبیعی در گیلان افزوده شده است.

حسین اکبر در خاتمه از همه مصرف کنندگان گاز طبیعی بویژه مشترکین جدید درخواست کرد تا ضمن بررسی مستمر تجهیزات گاز و استفاده از وسایل گازسوز استاندارد، نکات ایمنی گاز طبیعی را رعایت کنند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد