امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 16 October , 2021
امروز : شنبه, ۲۴ مهر , ۱۴۰۰ - 10 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 21196
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۱ | 10767 بازدید | ارسال توسط :

بانک ها در توسعه صنایع تبدیلی شهرستان شفت پیشگام باشند

به گزارش صفیر گیلان؛ آییین تکریم و معارفه ریاست بانک توسعه تعاون شفت با حضور رئوف احمدی مدیر شعب این بانک در استان در دفتر فرماندار شفت برگزار شد .  محمدرضا محسنی  در این نشست با اشاره به اینکه اعطای تسهیلات بانکی برای ایجاد فرصت های شغلی و پایداری مشاغل باید از مجرای کارگروه های […]

بانک ها در توسعه صنایع تبدیلی شهرستان شفت پیشگام باشند

به گزارش صفیر گیلان؛ آییین تکریم و معارفه ریاست بانک توسعه تعاون شفت با حضور رئوف احمدی مدیر شعب این بانک در استان در دفتر فرماندار شفت برگزار شد .

 محمدرضا محسنی  در این نشست با اشاره به اینکه اعطای تسهیلات بانکی برای ایجاد فرصت های شغلی و پایداری مشاغل باید از مجرای کارگروه های تخصصی انجام پذیرد افزود : شناسایی ظرفیت ها و آموزش های هدفمند به رونق تولید و بهبود فضای کسب و کار کمک شایانی خواهد نمود .

فرماندار شفت با اشاره اینکه شهرستان شفت بالغ بر ۵۴ هزار نفر جمعیت دارد که ۷۵ درصد از این تعداد در روستاها زندگی می کنند افزود : در کنار حمایت از طرح های اشتغال زای صنعتی و بزرگ مقیاس ، باید به مشاغل خرد در روستاها توجه بیشتری شود .

وی با اشاره به اینکه جشنواره های بومی محلی جوکول در میرسرا ، سفال جیرده ، شاه بلوط ویسرود ، پنیر سیاهمزگی و گلاب گیلده در سال ۹۶ و ۹۷ در شفت برگزار شد افزود : هدف از برگزاری چنین برنامه هایی معرفی ظرفیت ها ، حفظ میراث اقتصادی و بسترسازی توسعه صنایع تبدیلی و برندسازی محصولات کم نظیر این شهرستان است و بانک ها در این راستا می توانند پیشگام و همراه مردم و دولت باشند .

محسنی در بخش دیگر به برخی از مشکلات مردم در دریافت تسهیلات بانکی اشاره و افزود : بانک ها باید  ضمن رعایت قوانین وضوابط ، برای افزایش رضایمندی مردم تدبیر و رفع مشکل نمایند. 

  

گفتنی است در پایان این نشست از زحمات محمد تقی علیجانی تقدیر و کاظم حسابی به عنوان رییس جدید بانک توسعه تعاون شفت معرفی شد . حسابی پیش از این رییس شعبه املش بود . 

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد