صفیر گیلان/با انتخاب رحیم شوقی به عنوان شهردار رشت و اتحادی که ما بین شورا و مجموعه شهرداری رشت ایجاد شد در حال حاضر فضای خوبی در شهر حاکم شده و تمام تلاشمان این است که بتوانیم با همین روند اتفاقات خوبی با هدف توسعه و تعالی شهر رقم بزنیم

اختصاصی/صفیر گیلان ؛، محمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر رشت در نشست خبری پایان سال مجموعه مدیریت شهری در سالن دکتر رحمدل مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیا (ص) این شهر با گرامی داشت یاد و خاطره تمامی شهدای ایران اسلامی اظهار کرد: امنیت و آرامش امروز ایران اسلامی را مرهون شهدایی هستیم که جان عزیز خود را برای امنیت و ارامش و سلامت مردم فدا کردند.

وی با قدردانی از تلاش های اصحاب رسانه در پوشش اخبار مجموعه مدیریت شهری رشت افزود: بارها اعلام کردم که بخش عظیمی از اتفاقات خوب را مرهون همراهی اصحاب رسانه هستیم و رسانه ها انعکاس دهنده تمامی تلاش های مدیران در راستای توسعه و بالندگی و رفع مشکلات هستند .

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تاکید به اینکه مجموعه مدیریت شهری رشت قدردان تلاش های اصحاب رسانه هستند تصریح کرد: یاد و خاطره مرحوم سید حسین ضیابری و رضا اسدی دو خبرنگار فقید که سالها برای پوشش اخبار حوزه مدیریت شهری رشت تلاش کردند را گرامی می داریم.

کارگرنیا با گرامی داشت ماه مبارک رمضان و تبریک پیشاپیش بهار طبیعت افزود: امیدوارم سال ۱۴۰۳ توام با خیر و برکت و سلامتی برای تمامی ملت ایران اسلامی بالاخص شهروندان شریف و فهیم رشت باشد.

وی به شروع فعالیت شورای ششم رشت اشاره کرد و گفت: شورای ششم رشت در ابتدای شروع فعالیتش با عزمی راسخ برای رفع مشکلات وارد عمل شد اما به دلیل اتفاقاتی در ادامه مسیر با مشکلاتی مواجه شد ، اما با انتخاب رحیم شوقی به عنوان شهردار رشت و اتحادی که ما بین شورا و مجموعه شهرداری رشت ایجاد شد در حال حاضر فضای خوبی در شهر حاکم شده و تمام تلاشمان این است که بتوانیم با همین روند اتفاقات خوبی با هدف توسعه و تعالی شهر رقم بزنیم .

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه گزارشی از عملکرد و اهم مصوبات شورا در سایت شورا بارگذاری شده است افزود: برای اینکه اطلاعات به طور کامل در اختیار اصحاب رسانه قرار بگیرد مطالب در سایت شورا بارگذاری شده و خبرنگاران محترم می توانند جهت انعکاس به مردم بهره برداری نمایند.

  • نویسنده : زلیخا صفری راسته کناری