محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل توزیع برق گیلان از برگزاری رزمایش مولدهای برق اضطراری در سطح شرکت بمنظور ارتقاء سطح آمادگی خبر داد

🔹مدیرعامل توزیع برق گیلان:
*🔸برگزاری رزمایش مولدهای برق اضطراری برای برگزاری باشکوه انتخابات*

*▫️محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل توزیع برق گیلان از برگزاری رزمایش مولدهای برق اضطراری در سطح شرکت بمنظور ارتقاء سطح آمادگی خبر داد.*

وی خاطر نشان کرد: به منظور کسب اطمینان از تامین برق پایدار مراکز دیسپاچینگ و ستاد شرکت توزیع جهت برگزاری انتخابات باشکوه مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی رزمایشی با موضوع تست آماده بکاری دیزل ژنراتورها (برق اضطراری) مراکز حساس و مهم توزیع برق گیلان به اجرا درآمد.

مهدیزاده گفت: ساعت ۸ صبح جمعه ۴ اسفند و طی اجرای این رزمایش مولدهای اضطراری مراکز مهم شرکت که نقش حیاتی در تامین برق و نظارت برآن را دارند مورد تست و آزمایش برای آمادگی و آماده به کاری قرار گرفتند.

مدیرعامل توزیع برق گیلان گفت: باتوجه به اهمیت انتخابات که روز تعیین کننده سرنوشت ایران عزیزمان است و با مقدمات و تمهیدات اندیشیده شده تمام تلاش خود را برای تامین برق مطمئن و پایدار در روز ۱۱ اسفند بکار خواهیم بست.

مهدیزاده تاکید کرد: نیروها و اکیپ های عملیاتی توزیع برق گیلان تا پایان شمارش آراء نیز در آماده باش خواهند بود تا شعب اخذ رای و مردم شریف استان دچار مشکل نشوند .

گفتنی است این رزمایش با حضور آرین دکتر سلمانپور سرپرست معاوونت بهره برداری ،شهرام فلاح فعال رییس گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل و جمعی از کارشناسان در محل امور دیسپاچینگ برگزار شد.

 

 

*🌐 روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان*