امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 14 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 محرم 1444
شناسه خبر : 4392
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 24 اسفند 1395 - 16:53 | 1144 بازدید | ارسال توسط :

برگزاری مراسم افتتاحیه سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز مرحله استانی به میزبانی منطقه خمام

به گزارش صفیر گیلان؛ مراسم افتتاحیه سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز مرحله استانی به میزبانی منطقه خمام امروز در کانون شهید حق شناس برگزار شد. معاون پرورشی و تربیتی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: دانش آموزان باید ضمن توجه به مبحث مسابقه به مفاهیم تربیتی نیز توجه نمایند. […]

برگزاری مراسم افتتاحیه سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز مرحله استانی به میزبانی منطقه خمام
به گزارش صفیر گیلان؛ مراسم افتتاحیه سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز مرحله استانی به میزبانی منطقه خمام امروز در کانون شهید حق شناس برگزار شد.
معاون پرورشی و تربیتی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: دانش آموزان باید ضمن توجه به مبحث مسابقه به مفاهیم تربیتی نیز توجه نمایند.

در این مراسم که در کانون شهید حق شناس برگزار شد، اکبری  معاون پرورشی و تربیتی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: دانش آموزان علاوه بر توجه به مبحث مسابقه باید به مفاهیم تربیتی و اخلاقی نیز توجه نمایند و موفقیت در مسابقات را با تزکیه همراه کنند. وی افزود: با کاربردی کردن مفاهیم ناب قرآنی در زندگی شخصی به موفقیت و سعادتمندی واقعی خواهیم رسید.

گفتنی است مرحله اول این مسابقات از امروز لغایت ۲۵ اسفند ماه۹۵ در رشته های اذان، مداحی، حفظ و قرائت در کانون شهید حق شناس و مسجد جامع خمام “در جوار امامزاده حسن از نوادگان حضرت امام موسی کاظم (ع) برگزار شد.

مرحله دوم از تاریخ ۱۹ فروردین لغایت ۴ اردیبهشت ماه ۹۶ در رشته های : همخوانی قرآن کریم، مفاهیم و صحیفه سجادیه… برای دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه (پسر و دختر) برگزار می شود.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد