رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در دیدار با استاندار از آماده‌باش کامل خادمان مردم در نظام سلامت خبر داد و گفت: بیش از ۱۲۰ هزار نفر در طول عید نوروز خدمات سلامت‌محور دریافت کردند

به گزارش پایگاه خبری صفیر گیلان (گیل وب‌دا)؛ دکتر محمدتقی آشوبی- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان امروز با استاندار گیلان دیدار و آخرین اقدامات نظام سلامت استان را در طرح سلامت نوروزی تبیین و تشریح کرد.

دکتر آشوبی در این نشست از آماده‌باش همه مراکز سلامت‌محور استان خبر داد و اظهار کرد: علاوه بر ارائه خدمات سلامت‌محور در مراکز بهداشتی و درمانی سطح استان، پایگاه‌های اورژانس نیز در حالت آماده‌باش کامل هستند و عملیات اعزام بیماران و مصدومان را به مراکز بیمارستانی قطب انجام خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به افزایش بار بیماری در مراکز سلامت‌محور به‌ویژه در بخش درمان، گفت: بیش از ۱۲۰ هزار نفر در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی سطح استان در طول ایام نوروز خدمات سلامت‌محور دریافت کرده‌اند.

دکتر آشوبی بابیان اینکه ارتقای نظام سلامت و حفظ سلامت مردم در اولویت کاری خادمان مردم در دانشگاه علوم پزشکی گیلان است، تصریح کرد: حفظ، پایداری و ارتقای سلامت مردم به‌ویژه هم‌وطنانی که گیلان را به‌عنوان مقصد گردشگری و مسافرت خود تعیین کرده‌اند تا پایان طرح نوروزی در اولویت کاری نظام سلامت است