امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 27 September , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 2 ربيع أول 1444
شناسه خبر : 61110
  پرینتخانه » اخبار, اخبار برگزیده (اسکرول پایین اسلایدر), اقتصادی, گیلان تاریخ انتشار : 12 مرداد 1401 - 14:02 | 64 بازدید | ارسال توسط :
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان خبر داد :

تشکیل ستاد گرامیداشت روز ملی حمایت از صنایع کوچک در شرکت شهرک های صنعتی گیلان

۲۱ مرداد از سوی شورای فرهنگ عمومی کشور به عنوان روز حمایت از صنایع کوچک در تقویم نامگذاری شده است.

تشکیل ستاد گرامیداشت روز ملی حمایت از صنایع کوچک در شرکت شهرک های صنعتی گیلان

به گزارش صفیر گیلان به نقل از  روابط عمومی ، مهدی محبوبی حسن کیاده مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان ، بمناسبت فرارسیدن ۲۱مرداد روز ملی حمایت از صنایع کوچک اظهار داشت: در راستای اجرای برنامه‌های ابلاغی و ارائه دستاوردهای بنگاه‌های کوچک و متوسط و در جهت بزرگداشت روز حمایت از صنایع کوچک، کمیته‌ای با عنوان کمیته بزرگداشت روز ملی حمایت از صنایع کوچک تشکیل شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت: با نامگذاری ۲۱مرداد بعنوان روز ملی حمایت از صنایع کوچک، فرصت مناسبی برای معرفی دستاوردها و توانمندیهای صنایع خرد و متوسط در کشور فراهم‌ شده است.

وی با اشاره به اینکه بخش عمده ای از اشتغال استان گیلان در حوزه صنایع کوچک و متوسط است ادامه داد: صنایع کوچک با توجه به سرمایه اولیه پایینی که نیاز دارد، فشار مالی سنگینی به دولت وارد نمی کند اما در مقابل ظرفیت اشتغالزایی بالایی دارد

محبوبی افزود: ۲۱ مرداد روز حمایت از صنایع کوچک فرصتی است تا با تخصیص بهینه منابع و توجه هر چه بیشتر ، صنایع کوچک پیشرفت نموده تا بار مسئولیت از دوش صنایع عظیم کاسته و رشد اقتصادی کشور بیش از پیش میسر گردد.

وی افزود: صنایع کوچک و متوسط با برخورداری از ایده‌های نو و تکیه‌ بر خودباوری، می‌توانند توسعه اقتصادی و پیشرفت جامعه را محقق نمایند.

محبوبی با اشاره به نامگذاری ۲۱مرداد بعنوان روز ملی حمایت از صنایع کوچک اظهار داشت: حمایت از صنایع خرد و متوسط، حمایت از اشتغال پایدار در عرصه تولید و صنعت است.

وی در پایان بیان داشت : ۲۱ مرداد از سوی شورای فرهنگ عمومی کشور به عنوان روز حمایت از صنایع کوچک در تقویم نامگذاری شده است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد