امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 8 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 11 محرم 1444
شناسه خبر : 14608
  پرینتخانه » اخبار تاریخ انتشار : 13 اسفند 1396 - 22:17 | 2076 بازدید | ارسال توسط :

توزیع بیش از ۳۶ هزار اصله نهال صنوبر و سوزنی برگ در فومن

صفیر گیلان/زلیخا صفری؛ رییس منابع طبیعی شهرستان فومن از توزیع بیش از ۳۶ هزار اصله نهال در سطح شهرستان خبر داد و گفت: این نهال ها از نوع صنوبر و انواع نهال های جنگلی می باشد. رییس منابع طبیعی شهرستان فومن با اشاره به اینکه ما در هفته منابع طبیعی برنامه هایی را در سطح […]

توزیع بیش از ۳۶ هزار اصله نهال صنوبر و سوزنی برگ در فومن

صفیر گیلان/زلیخا صفری؛ رییس منابع طبیعی شهرستان فومن از توزیع بیش از ۳۶ هزار اصله نهال در سطح شهرستان خبر داد و گفت: این نهال ها از نوع صنوبر و انواع نهال های جنگلی می باشد.
رییس منابع طبیعی شهرستان فومن با اشاره به اینکه ما در هفته منابع طبیعی برنامه هایی را در سطح شهرستان برای اجرایی شدن داریم گفت؛با هماهنگی با شوراهای محل و دهیاران و ادرات لیستی از تعداد نیازهای انها  تهیه و سهم بندی نهال انجام شده است.

وی از توزیع بیش از ۳۰ هزار نهال نهال صنوبر در این شهرستان خبر داد و گفت:این اداره همچنین ۶۰۰۰ هزار نهال جنگلی از نوع سوزنی برگها و غیره را برای پخش در بین علاقمندان به طبیعت و جنگل در دستور کار خود دارد.
صادقی با اشاره به شعار سال«با مردم برای مردم» گفت:امیدوارم با مشارکت تمامی اقشار مردمی بتوانیم در جهت تحقق شعار سال گامهای موثر در حفظ منابع طبیعی برداریم.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد