امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 27 November , 2021
امروز : شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰ - 22 ربيع ثاني 1443
شناسه خبر : 22718
  پرینتخانه » اخبار, اقتصادی تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۵ | 1482 بازدید | ارسال توسط :

توزیع ۳۰ تن گوشت فروشگاههای بزرگ گیلان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان؛  در راستای رسالت های برنامه تنظیم بازار و رفاه حال مردم استان گیلان ۳۰ تن گوشت منجمد برزیلی در سه فروشگاه بزرگ گیلان توزیع می گردد. این گوشتهای قرمز منجمد با قیمت ران هر کیلویی ۲۹,۵۰۰ تومان و سردست هر کیلویی با قیمت۲۸.۵۰۰هزار تومان و گردن با قیمت ۲۸۰۰۰هزارتومان […]

توزیع ۳۰ تن گوشت فروشگاههای بزرگ گیلان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان؛  در راستای رسالت های برنامه تنظیم بازار و رفاه حال مردم استان گیلان ۳۰ تن گوشت منجمد برزیلی در سه فروشگاه بزرگ گیلان توزیع می گردد.

این گوشتهای قرمز منجمد با قیمت ران هر کیلویی ۲۹,۵۰۰ تومان و سردست هر کیلویی با قیمت۲۸.۵۰۰هزار تومان و گردن با قیمت ۲۸۰۰۰هزارتومان ساعت ۱۰صبح فردا یکشنبه در تمام شعبات فروشگاه هفت در استان و همچنین توسط تمام شعبات فروشگاه های کوروش روز دوشنبه ساعت ۱۰ صبح و توسط تمام شعبات فروشگاه های جانبو روز سه شنبه ساعت ۱۰ صبح در سراسر استان گیلان توزیع خواهد شد.

گفتنی است بازرسان این سازمان به صورت محسوس و نامحسوس در زمان توزیع این فراورده ها حضور خواهند داشت ولی هموطنان نیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلفی، موضوعات را به سامانه ۱۲۴ گزارش نمایند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد